Zobrazeno 1 až 10 z celkem 27 článků.

Jeleni prohráli o gól, po sezoně berou sedmé místo

CROSSDOCK Extraliga – Čtvrtfinálová série mezi Letohradem a úřadujícím mistrem – pražským Kert Parkem nakonec napsala jen tři kapitoly. Letohradští se sice snažili o senzaci, ale soupeř jim dlouho vzdoroval, než se jim podařilo se střelecky vrátit do hry. Byť k prodloužení nakonec stačilo jen málo, na vyrovnávací gól nezbyl čas a Kert Park je tedy mezi čtyřmi postupujícími do semifinále play-off. Letohradští berou v sezoně 2023/2024 sedmé místo.

Čtvrtfinálová série se za nepříznivého stavu stěhuje do Letohradu

CROSSDOCK extraliga – Čtvrtfinálové brány se o uplynulém víkendu otevřely a osmička týmů z nejvyšší hokejbalové soutěže má za sebou úvodní dvě kola. Pro Letohrad nezačalo play-off vůbec dobře. V nadstavbové části CROSSDOCK extraligy narazili na úřadujícího mistra, který se na špičce soutěže drží už několik let, a z Prahy dovezli dvě prohry. Jeleni jsou tak krůček od vyřazení, třetí zápas čtvrtfinálové série začne v sobotu od 16 hodin a chtějí-li Jeleni hrát i v neděli od 11 hodin, musí jednoznačně vyhrát!

Víkend za šest bodů. Jeleni ve čtvrtfinále vyzvou úřadujícího mistra

Extraliga – CROSSDOCK extraliga mužů má za sebou základní část. Letohradští Jeleni o víkendu sehráli dvě utkání – v sobotu doma s Karvinou a v neděli v Hradci Králové. Sobotní zápas byl dlouhým trápením plným soubojů a nedovolených zákroků, střelecky se Letohradu začalo dařit až ve třetí třetině. V nedělním zápase Jeleni otevřeli skóre už v první třetině a nakonec zvítězili rozdílem čtyř branek. Z šestého místa po základní části Letohradští ve čtvrtfinále play-off vyzvou třetí HC Kert Park Praha, série začíná o víkendu na hřišti na pražských Lužinách.

Jeleni dobyli Prachatice. Prosadily se i posily – Vodvárka a Flynn

Extraliga – CROSSDOCK extraliga mužů nabídla předposlední hrací víkend základní části, ve kterém Letohradští vyráželi na dlouhou cestu do jihočeských Prachatic. V dresu Jelenů si zahrály i dvě útočné posily – liberecký hokejista Oscar Flynn útočník Petr Vodvárka, který už za Jeleny hrál ve svém dorosteneckém věku. Dlouhá cesta byla nakonec odměněny třemi body, Letohrad vyhrál rozdílem pěti branek a v tabulce okupuje průběžné šesté místo. Do konce základní části zbývají dva zápasy – v sobotu od 14 hodin hrají Letohradští doma proti Karviné a v neděli v 11 hodin nastoupí proti místním Pirátům v Hradci Králové.

Jeleni přehráli dobřanské Šneky

Extraliga – Letohradští hokejbalisté sehráli předposlední domácí zápas CROSSDOCK extraligy mužů na domácí půdě. Po bezbrankové první třetině se Jeleni ujali vedení a nakonec vyhráli rozdílem tří branek. Nejlepším hráčem Letohradu byl vyhlášen kapitán David Halbrštát. Letohradští mají nyní týden pauzu a 6. dubna vyráží do Prachatic. Zápas na jihu Čech začíná v 15:00 hodin.

První jarní body. Výhru proti Plzni Jelenům vystřelil v prodloužení Ondřej Hubálek

Extraliga – Letohradští extraligoví hokejbalisté za sebou mají velmi náročný víkend. V sobotu sehráli zápas v Pardubicích, v neděli pak doma hostili v dohrávce zápasu odloženého z konce podzimní části Plzeň. Sobotní zápas se Letohradu totálně nevyvedl, v tom nedělním dlouho prohrávali, ale nakonec fanoušky rozjásali, když v prodloužení vystřelil Jelenům výhru Ondřej Hubálek. Letohradu zbývají do konce základní části čtyři zápasy, s 25 body je na sedmé příčce průběžné tabulky a už v sobotu Jeleni znovu hrají doma: od 14 hodin hostí Dobřany.

Třetí prohra v řadě. Body odvezl úřadující mistr

Extraliga – Letohradští extraligoví hokejbalisté odehráli v sobotu duel s mistrovským Kert Parkem Praha. Jeleny v jarní části zatím provází smůla, tentokrát ze zápasu odešli bez vstřeleného gólu. V průběžné tabulce jsou Letohradští stále s 23 body šestí a nyní Jeleny čeká náročný víkend. V sobotu od 16 hodin hrají krajské derby na půdě týmu HBC Pardubice, v neděli pak doma nastoupí k dohrávce odloženého zápasu z prosince s Plzní. Nedělní utkání začíná v 11 hodin.

Extraligoví Jeleni o víkendu bez vstřelených branek, body odvezla Hostivař

Extraliga – Ani druhé jarní kolo extraligy hokejbalu Letohradským body nepřineslo. V zápase před domácími fanoušky Jeleni hostili Hostivař, která si dvoubrankovou výhrou upevnila své vedení extraligové tabulky. Letohrad je po patnácti odehraných zápasech na šesté příčce průběžné tabulky a v sobotu hraje opět na domácím hřišti – od 14:00 hodin hostí tým HC Kert Park Praha.

První jarní víkend extraligových Jelenů: Prohra v Ústí i konec v Českém poháru

Extraliga, Český pohár – Letohradští extraligoví hokejbalisté mají za sebou první víkend jarní části extraligové sezony 2023/24. Na úvod jarní části si zahráli v Ústí nad Labem, kde sice podali srdnatý výkon, ale nakonec body nepřivezli. V okleštěné sestavě doplněné o hráče B týmu pak v neděli odehráli čtvrté kolo Českého poháru, kde v přímém souboji o postup na Final Four podlehli Hostivaři. Další zápas extraligy Letohradští odehrají na domácí půdě, a to v sobotu 2. března od 14 hodin, kdy hostí Hostivař.

„Roli v jarní části extraligy bude hrát každý bod,“ říká David Levý

Rozhovor – Letohradští o víkendu zvládli zápas Českého poháru a jedním ze střelců, a to hned tří gólů Letohradu, byl David Levý. Dvaadvacetiletý útočník Jelenů v krátkém rozhovoru pro klubový web přiznává, že v zápase bylo znát, že tým byl po pauze, výkon týmu se ale postupně zlepšoval. Tým Jelenů čeká nyní 24. února zápas v Ústí nad Labem, který bude podle „Levase“, jak se mu v kabině říká, vyrovnaný. „Doufám, že to zvládneme. Protože ten boj o top 4 je opravdu vyrovnaný a v konečné tabulce už teď bude hrát roli každý bod,“ říká mimo jiné v rozhovoru.