82_20240403_145947.jpg

Nejmladší Jeleni a Laně si užili Velikonoční soustředění

Aktuálně – Ve čtvrtek před Velikonocemi patřilo hokejbalové hřiště v Letohradě nejmladším hokejbalistům klubu. Pro hráče ročníků narození 2010 a mladší bylo nachystáno Velikonoční soustředění, a to po celý zelený čtvrtek.

Byť předpověď počasí nevypadala příliš příznivě, soustředění nakonec počasí přálo. Jednadvacet kluků a holek si odtrénovalo dvě tréninkové jednotky – dopoledne vedené trenéry Ivou Janouškovou, Ladislavem Kubíčkem a Petrem Šťovíčkem, odpoledne pak tréninkovou jednotku připravenou gólmanem A týmu mužů Michalem Novákem. Po odpolední svačině pak kluci a holky sehráli Jelení MIXLE PIXLE, tedy turnaj ve formátu 4+1 na polovinu hřiště. Na závěr pak každý dostal sladkou odměnu.

„Jednodenní soustředění se v klubu koná už poněkolikáté, je to z naší strany alternativa pro rodiče, kteří v době prázdnin nemusí hledat hlídání a program pro děti. Tentokrát jsme měli velmi pestrý věkový mix, nicméně jsme si s tím lehce poradili a každý si v programu našel své. Díky všem kolegům trenérům za pomoc s organizací,“ uvedla hlavní organizátorka soustředění Iva Janoušková.

Směrem k hráčům a hráčkám už nyní odletěla pozvánka na Letní hokejbalový kemp, který se uskuteční v termínu 19. – 23. srpna 2024, přihlašování probíhá prostřednictvím klubové aplikace EOS do konce května 2024.