Související zápasy

Hokejbal Letohrad
108_20240610_215015.jpg

Minipřípravka a starší žáci zakončili sezonu turnaji

Mládež – Druhá červnová sobota byla pro Jeleny ve znamení turnajů minipřípravky a starších žáků. Minipřípravka si zahrála závěrečný turnaj Východočeského přeboru minipřípravek v Hradci Králové a po čtyřech zápasech si Jeleni a jedna Laňka nechali na krk pověsit pamětní medaile. Starší žáci vyrazili na turnaj do Svítkova.

MINIPŘÍPRAVKA

Místem konání turnaje pro Letohrad byl Hradec Králové, Letohradští si postupně zahráli s týmy Svitav, Pardubic, Hradce Králové a Liberce. Sobotní turnaj se nám vydařil. Účast kluků byla velká a nálada velice bojovná. Z turnaje si vezeme kromě medailí i jednu krásnou výhru, remízu a dvě prohry. Chtěl bych klukům a rodičům poděkovat za pěknou sezónu a budeme se těšit na podzimní část,“ shrnul závěrečný turnaj trenér minipřípravky Letohradu Tomáš Smejkal.

Sestava Letohradu: Svoboda, Smejkal – Franiak, Šitina T., Šitina L., Baier, Rybár, Javor, Doleček, Cvejn, Moravec, Franko, Solnička

STARŠÍ ŽÁCI

Sobota 8. června byla i posledním hracím dnem pro hráče starších žáků. Letohradští sehráli ve Svítkově tři zápasy. „Starší žáci vyrazili do Svítkova na poslední akci sezony. S 10 hráči v poli předvedli bojovné výkony, které stačily na 2. místo ze čtyř celků. S výběrem U13 Pardubického kraje remizovali, vyhráli nad reprezentací dívek U16 a prohráli s týmem Svitav. V obraně nám chyběli někteří důležití hráči, ale i tak se obraně dařilo. V bráně si ve všech zápasech skvěle vedl Petr Bouchal. Tentokrát se nestřídal s Anetou Krejčovou, která hrála na straně výběru U13,“ zhodnotila turnaj vedoucí týmu Tereza Krejčová.

Sestava Letohradu: Bouchal Petr – Bouchal Pavel, Luxová, Šturmová, Blažek, Fišer, Martinek, Motyčka, Marek, Brožek, Šťovíček

O třetím červnovém víkendu pak čeká závěrečný turnaj sezony mladší žáky, kteří v sobotu jedou do Svitav, a mikropřípravku, která svůj turnaj v neděli odehraje zřejmě v Heřmanově Městci.