103_20240526_184852.jpg

Mikropřípravka si zahrála v České Třebové

Mládež – V poslední květnové neděli se v České Třebové uskutečnil sedmý turnaj Východočeského přeboru mikropřípravek, tedy dětí ročníků 2016 a mladší. Turnaje se zúčastnil i tým Letohradu, který odehrál čtyři utkání.

Letohradští nejprve nastoupili proti domácí České Třebové, kterou porazil rozdílem pěti branek. Pak Jeleny a Laňku čekaly tři utkání proti Pardubicím. S „černým“ týmem prohráli o gól, „bílé“ porazili rozdílem tří branek a „modré“ Perníkáře přehráli o šest gólů. Nedělní turnaj mikro v České Třebové se nám vydařil. Padalo hodně gólů a odvážíme si tři výhry. Bylo tam pár momentů, kdy některé souboje naši hráči úplně vypustili. Ale i přes pár chyb to byla radost sledovat,“ zhodnotil turnaj trenér Tomáš Smejkal.

Sestava Letohradu: Svoboda, Smejkal, Smejkalová, Doleček, Solnička, Cvejn, Moravec

Letohradskou mládež v červnu čeká pětice turnajů. V sobotu 1. června hraje doma závěrečný turnaj VČ přeboru přípravka, která by měla nastoupit na dva týmy. V sobotu 8. června si turnaj zahrají starší žáci a také minipřípravka Letohradu, v sobotu 15. června čeká poslední turnaj mladší žáky a v neděli 16. června zakončí sezonu mikropřípravka.