Související zápasy

Hokejbal Letohrad

Žáci i dorost hráli doma s Piráty, dorost vyhrál až v prodloužení

Mládež – Víkend v Letohradě tentokrát patřil zápasům starších žáků a dorostu, oba týmy Letohradu ve svých soutěžích hostily Hradec Králové. Zatímco starší žáci na soupeře nestačili, dorost vybojoval dva body za výhru v prodloužení.

Liga starších žáků

SK Hokejbal Letohrad – HBC Hradec Králové 1988 1:4 (0:3, 0:0, 1:1)

Branky: 34:18 PP Fišer (Martinek, Motyčka) – 0:36 Novák (Duchač), 1:59 PP Duchač (Novák, Novotný), 11:36 Duchač (Novák, Novotný), 30:34 Novák (Duchač)
Střely: 20:21, vyloučení: 2:5, přesilovky: 5:2, využití: 1:1, v oslabení: 0:0

Sestava Letohradu: Bouchal Petr, Krejčová – Bouchal Pavel, Kubíček, Marek, Martinek, Ščudlová, Vacek, Blažek, Brožek, Fišer ©, Manuel, Motyčka, Oliva

Sestava Hradce Králové: Charvát – Bradáč, Kříž, Odl, Vortel, Duchač, Kovář, Lemfeld, Machaň ©, Novák, Novotný, Polívka, Řehořek, Rouha, Sotona

Starší žáci v sedmém zápase letošní sezony nastoupili na domácí půdě proti Hradci Králové. V první třetině inkasovali tři branky, druhá třetina se obešla bez branek, v té třetí nejprve na 0:4 zvýšil hradecký Novák, v 35. minutě v přesilovce vstřelil branku Letohradu kapitán Max Fišer. Letohrad je po sedmi odehraných zápasech v průběžné tabulce Ligy starších žáků pátý a už v sobotu hraje opět doma, když od 10 hostí Heřmanův Městec.

Extraliga dorostu

SK Hokejbal Letohrad – HBC Hradec Králové 1988 5:4 pp (2:1, 2:1, 0:2 – 1:0)

Branky: 6:40 Schwach (Šťovíček, Snítilý D.), 14:24 PP Fišer (Schwach), 17:20 PP Rous (Fišer), 23:07 Šťovíček (Schwach), 45:36 Fišer (Krejčí, Rous) – 14:55 Kovaříček (Kovář), 26:00 Bečička (Bradáč), 30:11 Suchan (Vaněk, Kříž), 37:07 Zamastil (Vaněk)
Střely: 33:20, vyloučení: 4:4, přesilovky: 4:4, využití: 2:0, v oslabení: 0:0

Sestava Letohradu: Marek (Krejčová) – Martinek, Neruda, Nováková, Blažek, Fišer, Halbrštátová, Krejčí ©, Kubíček, Marek, Motyčka, Rous, Šafář, Schwach, Snítilý D., Snítilý M., Šťovíček

Sestava Hradce Králové: Jančárek (Charvát) – Koďousek, Kříž, Kupka, Bečička ©, Blaha, Bradáč, Duchač, Kovář, Kovaříček, Novák, Suchan, Synek, Vaněk, Vortel, Zamastil

Osmý zápas extraligy dorostu svedl proti sobě Jeleny a Piráty. Vedení se ujali v sedmé minutě domácí díky gólu Petra Schwacha, v poslední minutě pak na 2:0 zvyšoval v přesilovce Max Fišer. Ještě do první sirény se ale hosté vrátili do hry, pět vteřin před jejím zazněním na 2:1 snížil hradecký Kovaříček. Druhá třetina skončila stejným výsledkem – v osmnácté minutě na 3:1 zvýšil Matěj Rous, ve čtyřiadvacáté minutě čtvrtý gól Jelenů vstřelil Jáchym Šťovíček. V sedmadvacáté minutě pak na 4:2 snižoval kapitán hostů Bečička. Ve třetí třetině ale dominovali hosté, kteří se prosadili hned dvakrát – jedenáct vteřin po prvním vhazování Suchan a v polovině třetiny Zamastil. Zápas tak dospěl do prodloužení, v němž se v jeho šesté minutě o vítězný gól postaral Max Fišer – 5:4.