Extraliga – Semifinálové boje v sérii mezi Letohradem a Kert Parkem jsou po minulém víkendu u konce. Jeleni sice v sobotu dokázali odvrátit konec série, když zápas dotáhli až do nájezdů a v nich zvítězili, v neděli jim ale naději na pátý rozhodující zápas zkazilo jednogólové manko. Letohradští tak končí v letošním play-off v semifinále a po sezoně jim patří třetí místo, tedy bronzová příčka. O titul mistra extraligy si stejně jako loni zahrají pražské týmy Kert Parku a Hostivaře.
Extraliga – Semifinále extraligy hokejbalu napsalo první dvě kapitoly. Podobně jako v sérii Hostivaře a Svítkova, tak i mezi Letohradem a Kert Parkem dominuje pražský tým. Jeleni sice v sobotu do zápasu naskočili dobře a po dvou třetinách vedli, v té třetí ale náskok neuhlídali a nakonec prohráli. V neděli jim to moc nelepilo, třígólové manko dotahovali až ve třetí třetině a v prodloužení se štěstí usmálo na soupeře. Podaří se Jelenům na pražských Lužinách odvrátit konec sezony a vrátit sérii k pátému zápasu do Letohradu?
Extraliga – Čtvrtfinálová série mezi Letohradem a Ústím nad Labem už zná svého vítěze. Po dvou skvělých výhrách v Ústí nad Labem se postupujícím do semifinále play-off stal tým letohradských Jelenů, kteří v TOP 4 vyzvou pražský Kert Park. Ten na tři zápasy ze třetího místa tabulky vyřadil šesté Dobřany. Série startuje na letohradském hřišti už o víkendu 2. a 3. května.
Extraliga – Play-off extraligy hokejbalu odstartovalo! Letohrad ve čtvrtfinále nejvyšší hokejbalové soutěže narazil na Ústí nad Labem a sehrál s ním dva velmi těžké zápasy. V sobotu byla snaha Jelenů korunována úspěchem, a to i díky dvěma gólům juniora Štěpána Palána. V nedělním zápase to ale Jelenům tolik „nelepilo“ a i když soupeře markantně přestříleli, nakonec prohráli o tři góly, nutno podotknout, že ale z toho dva padly v poslední minutě do prázdné brány Letohradu. Série se tak stěhuje za stavu 1:1 do Ústí nad Labem, sobotní zápas začíná v 16:00 hodin, v neděli se hraje od 13:00 hodin.
Extraliga mužů - út 12. 3. 2024 - Janoušková Iva
Třetí prohra v řadě. Body odvezl úřadující mistr
Extraliga – Letohradští extraligoví hokejbalisté odehráli v sobotu duel s mistrovským Kert Parkem Praha. Jeleny v jarní části zatím provází smůla, tentokrát ze zápasu odešli bez vstřeleného gólu. V průběžné tabulce jsou Letohradští stále s 23 body šestí a nyní Jeleny čeká náročný víkend. V sobotu od 16 hodin hrají krajské derby na půdě týmu HBC Pardubice, v neděli pak doma nastoupí k dohrávce odloženého zápasu z prosince s Plzní. Nedělní utkání začíná v 11 hodin.
Jeleni nastoupili proti Kertu v tradičních 14 hodin a dlouho drželi bezbrankový stav. Oba týmy si tvořily šance, více do útoku mířili domácí, kteří ale měli problém v zakončení. Poprvé hosté Nováka v brance Jelenů prostřelili v úvodu 14. minuty, kdy se v situaci dva na jednoho z přečíslení do odkryté Novákovy branky trefil Jágr. Možnost srovnat dostal hned chvilku po úvodním vhazování druhé třetiny Macháček, který po Krejsově nahrávce střílel z mezikruží. V osmnácté minutě pak měl šanci Cvejn, jeho akce ale vyrovnání nepřinesla. V 28. minutě hosté vedli 0:2, když těsně po skončení přesilovky Jeleny zmátl Pavlík, který naznačil střelu, ale následně přesně nabil Plzákovi a ten se nemýlil. I třetí třetina přinesl několik velmi zajímavých okamžiků, ale gól do hostující branky to nebyl ani jeden. Ve 43. minutě hostující střídačka vybuchla radostí potřetí, když odraženou střelu doběhl Zvonek, který si křižně našel Kručka a ten pohotově zavěsil – 0:3. Letohrad to následně ještě zkusil v šesti, v power-play se ale míčku zmocnil Vaněk a poslal míček do prázdné klece – 0:4. „Zápas s Kertem se nám bohužel nepovedl, bylo to především o naší koncovce, se kterou máme poslední dobou problémy. Střel máme poměrně dost, ale chybí nám přesnost v zakončení. A Kert má zkušené mužstvo, které dokáže svoje šance využít. Musíme na tom nadále pracovat,“ krátce zhodnotil zápas hlavní trenér A týmu Tomáš Friml.