Související zápas

Hokejbal Letohrad
HC Jestřábi PřeloučLET
1:13(1:5, 0:4, 0:4)
so 25. 11. 2023 14:00 @ Přelouč, Liga starších žáků - Čechy Východ / Základní část
50_20231128_204812.jpg

Starší žáci si zastříleli v Přelouči

Liga starších žáků – Starší žáci Letohradu zakončili svou podzimní část zápasem v Přelouči. V utkání jednoznačně dominovali a zvítězili rozdílem dvanácti branek. Letohradští jsou po podzimu ve východočeské tabulce s šestnácti vybojovanými body čtvrtí, první jarní zápas je čeká doma 2. března, kdy v dohrávce odloženého zápasu hostí Přelouč.

HC Jestřábi Přelouč – SK Hokejbal Letohrad 1:13 (1:5, 0:4, 0:4)

Branky: Hájek – Fišer 6, Manuel, Martinek 3, Blažek 2, Motyčka

Střely: 10:28, vyloučení: 3:1, přesilovky: 2:2, využití: 0:1, v oslabení: 0:0

Sestava Přelouče: Záruba – Hájek, Hampl, Hlína ©, Kaderová, Král, Křemenák, Novotný, Sláma, Tesař, Tichý, Vrátil


Sestava Letohradu: Krejčová, Bouchal Petr – Bouchal Pavel, Marek, Martinek, Ščudlová, Vacek, Blažek, Brožek, Fišer ©, Kubíček, Manuel, Motyčka, Oliva

Starší žáci se v Přelouči rozstříleli hned od začátku zápasu, první gól padl už po dvaceti vteřinách hry. „Poslední zápas podzimní části s Přeloučí si starší žáci užili. Střelecky to byla jedna velká paráda, Jestřábům nasázeli 13 gólů. Už začátek zápasu nasvědčoval, že zápas bude střelecky velmi úrodný. První gól padl po 20 sekundách hry, po 5 minutách to bylo již 3:0. Celkově 6 gólů nasázel Max Fišer, na další tři nahrál. Další tři góly přidal Filip Martinek a dva Filip Blažek. Střelecky se prosadil ještě Matěj Motyčka a Bert Manuel. Čas mladších žáků snad brzy přijde, určitě by jim to psychicky velmi pomohlo. Ačkoliv zápas vyzněl jednoznačně pro Letohrad, nebyl trenér Láďa Kubíček úplně spokojený. Zatím tým do zápasů nenosí to, co nacvičují v tréninku,“ zhodnotila zápas vedoucí týmu Letohradu Tereza Krejčová.