Související zápas

Hokejbal Letohrad
HBC Pardubice - Bílý TýmLET
5:4 sam. náj.(1:1, 3:2, 0:1)
so 7. 10. 2023 9:00 @ Pardubice - Polabiny, Liga starších žáků - Čechy Východ / Základní část

Starší žáci si po týdnu podruhé za sebou zahráli v Pardubicích

Liga SŽ – V sobotu 7. října vyrazili starší žáci do Pardubic, aby sehráli duel s tamním bílým týmem. S devíti hráči v poli, z nichž tři jsou ještě mladší žáci, sehráli velmi vyrovnané utkání. Další zápas odehrají Jeleni snad už konečně na domácí půdě, a to v sobotu 14. října od 10 hodin s Českou Třebovou.

HBC Pardubice „bílý tým“ - SK Hokejbal Letohrad 5:4 ss (1:1, 3:2, 0:1 – 1:0)

Branky: 10:08 Kohoutek (Venzara), 16:03 Černý (Ryšavý), 18:47 Pletánek (Venzara, Kolomý), 26:51 Kohoutek, rozh. SN Pletánek – 2:54 Fišer, 21:46 Fišer (Motyčka), 28:07 Luxová (Fišer), 33:29 Manuel (Fišer, Martinek)

Střely: 22:24, vyloučení: 2:0, přesilovky: 0:2, bez využití

Sestava Pardubic: Kysilková – Bulva, Kolomý, Lukášová, Ryšavý, Smítka, Večerník, Burda, Černý, Jeník, Kohoutek, Martínek, Novotný, Pletánek ©, Venzara

Sestava Letohradu: Krejčová – Marek, Martinek, Vacek, Blažek, Brožek, Fišer ©, Luxová, Manuel, Motyčka

Již ve 3. minutě se Letohradští ujali vedení po gólu Maxe Fišera. Pardubice srovnaly až v 11. minutě. Druhá třetina byla na góly bohatší. Pardubice se během tří minut dostaly do vedení 3:1, ale opět Max Fišer dostal svůj tým do kontaktu ve 22. minutě. Po 5 minutách bohužel Jeleni prohrávali opět o dva góly. Rychlá odpověď ale přišla po gólu Nikči Luxové, které přesně nahrál opět Max Fišer. Bojovným výkonem se Letohradským podařilo po krásné kombinaci tria Manuel, Fišer, Martínek vyrovnat.

Skóre letohradští žáci udrželi a zápas tak dospěl k nájezdům. Ty už se bohužel nepovedly a Pardubice tak berou dva body. Letohradští jsou ale s jedním bodem i tak spokojeni.

Autorka článku: Tereza Krejčová