Související zápas

Hokejbal Letohrad
LETJežci Heřmanův Městec
2:8(1:1, 0:2, 1:5)
ne 12. 5. 2024 10:00 @ Letohrad, Liga starších žáků - Čechy Východ / Nadstavba - Skupina A

Starší žáci na silné Ježky nestačili

Liga starších žáků – Starší žáci Letohradu v neděli odehráli předposlední zápas nadstavbové části Ligy starších žáků skupiny Východ. Hostili Heřmanův Městec, dvě třetiny se soupeřem drželi krok, v té třetí ale došly síly… Letohrad v sobotu čeká závěrečný zápas sezony, na domácím hřišti hostí modrý tým Pardubic, zápas začíná v 10 hodin.

SK Hokejbal Letohrad – Ježci Heřmanův Městec 2:8 (1:1, 0:2, 1:5)

Branky: 4:25 Luxová (Manuel), 44:50 PP Martinek (Fišer) – 0:34 Novák (Peřina), 15:55 Mareček (Peřina), 24:24 Peřina (Mareček, Šulc), 34:03 Mareček (Peřina), 36:11 Novák (Peřina), 39:15 Mrázek (Kozel), 41:19 Roztočil (Kozel), 42:57 Novák (Mrázek)

Střely: 16:30, vyloučení: 1:2, přesilovky: 2:1, využití: 1:0, v oslabení: 0:0

Sestava Letohradu: Krejčová, Bouchal Petr – Bouchal Pavel, Kubíček, Martinek, Ščudlová, Vacek, Blažek, Fišer ©, Luxová, Manuel, Motyčka, Ščudla, Šturmová

Sestava Heřmanova Městce: Šulc – Kápička, Mareček ©, Roztočil, Tvaroh, Korbel, Kozel, Kuklík, Mrázek, Novák, Peřina, Tlapák

Zápas proti Ježkům začínal v 10 hodin a na lavičce Letohradu tentokrát nešéfoval kouč Láďa Kubíček, ale Jeleny vedli Michal Novák a Saša Chládek. První třetina byla brankově vyrovnaná, hned po půlminutě otevřel účet zápasu hostující Novák, na to v páté minutě našla odpověď Nikoleta Luxová. Ve druhé třetině Jeleni dvakrát inkasovali a v té třetí se konečné skóre vyšplhalo na 2:8, druhý gól Jelenů vstřelil těsně před koncem Filip Martinek. „Do zápasu jsme vstoupili poměrně dobře, dokázali jsme zareagovat na první gól Heřmanova Městce, první dvě třetiny jsme odehráli velice dobře, hráče Heřmanova Městce jsme si hlídali, dobře jsme nabíhali. Ve třetí třetině už nám došly síly a to zápas zlomilo,“ hodnotí utkání trenér Michal Novák a dodal: „Za celý zápas bych chtěl všem hráčům i hráčkám poděkovat, moc jsem si to s nimi užil.“