Související zápas

Hokejbal Letohrad
HBC Pardubice - Modrý TýmLET
12:1(6:0, 2:1, 4:0)
čt 28. 9. 2023 9:00 @ Pardubice - Polabiny, Liga starších žáků - Čechy Východ / Základní část

Starší žáci na modrý tým Pardubic nestačili

Liga starších žáků – Třetí zápas nové sezony v Lize starších žáků znamenal pro starší žáky Jelenů výjezd do města perníku. Ve státní svátek 28. září tak tým nastoupil proti modrému týmu Pardubic. ten dal mladým Jelenům lekci z produktivity, tým přestřílel a přehrál rozdílem jedenácti branek.

HBC Pardubice „modrý tým“ – SK Hokejbal Letohrad 12:1 (6:0, 2:1, 4:0)

Branka Letohradu: 25:38 PP Martinek (Fišer)

Střely: 40:14, vyloučení: 3:0, přesilovky: 0:3, využití: 0:1,

Sestava Pardubic: Voženílek – Lukášová, Motyčka, Blažek ©, Bodlák, Jakubec, Kabát, Kmínek, Lukošík, Salamon, Semivan, Tesařík,

Sestava Letohradu: Bouchal Petr – Bouchal Pavel, Marek, Martinek, Vacek, Blažek, Brožek, Fišer ©, Luxová, Motyčka, Šafář

Střelecká nálož domácích začala hned v šestnácté vteřině zápasu. Gólman Letohradu Petr Bouchal čelil v zápase čtyřiceti střelám, Jeleni po první třetině prohrávali 6:0 a nakonec na časomíře svítil stav 12:1, jediný gól Letohradu vstřelil v přesilovce v 26. minutě po spolupráci s Maxem Fišerem Filip Martinek.

Letohrad je po třech zápasech v průběžné tabulce sedmý a už v sobotu Jeleny čeká znovu výjezd do Pardubic, tentokrát od 9:00 hodin hrají proti místnímu bílému týmu.

V neděli pak v letošní sezoně poprvé půjdou do akce mladší žáci, kteří vyrazí na turnaj minihokejbalu 3+1 na šířku hřiště do Hradce Králové. Rozpis turnaje bude doplněn.