112_20240617_090056.jpg

Mladší žáci zakončili sezonu turnajem ve Svitavách

Mládež – V sobotu 15. června se na zimním stadionu ve Svitavách uskutečnil závěrečný turnaj minihokejbalu mladších žáků ve formátu 3+1. Na turnaji nechyběl na Letohrad, který ze čtyř zápasů vybojoval dvě výhry.

Letohradští nejprve narazili na žlutý tým Svitav, který porazili 10:0. Rozdílem sedmi branek si pak poradili i s nováčkem z Olomouce. Ve třetím zápase jim o smolný gól utekli brněnští Eagles, kde prohráli 2:1. Vyrovnanou partii sehráli i v závěrečném utkání s černými Svitavami. Tady Letohradští sice prohrávali o dva góly, podařilo se jim ale srovnat a nešťastný gól pramenící z nepozornosti letohradských hráčů pak rozhodl o výhře soupeře. Na závěr si pak Letohradští nechali na krk pověsit pamětní medaile. „Hráli jsme na dvě trojky – klučičí a holčičí a musím říci, že nám turnaj vcelku sedl. Dvě výhry a dvě těsné prohry o gól není špatná bilance, kluci i holky bojovali až do konce. Pochvalu zaslouží i Aneta v bráně, která turnaj odchytala, byť jí nebylo úplně dobře. Za sezonu všem díky, stejně jako vedoucí Tereze Krejčové za skvělou organizaci všech výjezdů na turnaje,“ zhodnotila turnaj trenérka Iva Janoušková.

Sestava Letohradu: Krejčová Aneta – Luxová Nikoleta, Šturmová Amálie, Ščudlová Tereza, Šťovíček Vít, Ščudla František, Vágner Tomáš