Extraliga juniorů – Po minulém víkendu byla čtvrtfinálová série extraligy juniorů mezi Letohradem a Kladnem 2:2, rozhodující páté utkání se odehrálo ve středu 20. května v podvečer v Kladně. Letohradští v něm neuspěli a sezona pro ně končí, Kladno postupuje dál a v semifinále se utkání s Hostivaří, která se postarala o překvapení sezony a vyřadila po základní části první Plzeň.
Turnaj mikropřípravek – Další z turnajů minihokejbalu, tentokrát ve formátu 3+0 na šířku hřiště na malé branky pro hráče a hráčky ročníků 2018 a mladší sehráli letohradští hokejbalisté v neděli v České Třebové. Celkem odehráli čtyři zápasy a ve všech zvítězili.
Extraliga juniorů – 2:2, to je stav čtvrtfinálové série mezi juniory Letohradu a Kladna, kteří sehráli dva zápasy na půdě Letohradu. V sobotu zvítězili kladenští Rysové, v neděli pak hrozbu konce sezony odvrátili Jeleni výhrou 7:3. Sérii tak musí rozhodnout pátý zápas, který se odehraje opět v Kladně, a to ve středu 20. května od 19:30 hodin.
Extraliga juniorů – Po povedeném předkole play-off, kde Letohrad porazil pražské Rebely, má za sebou juniorka první dva zápasy čtvrtfinále extraligy juniorů v Kladně. Stav série je 1:1, Letohrad po sobotní výhře v prodloužení v neděli domácím podlehl a další dvě utkání se hrají o pouťovém víkendu v Letohradě.
Mládež - po 30. 6. 2025 - Janoušková Iva
Minipřípravka i mladší žáci si zahráli v Hradci v rámci doprovodného programu šampionátu
Mládež – Posledním červnovým víkendem sezona definitivně skončila i pro minipřípravku a mladší žáky Letohradu. V sobotu se Jeleni zúčastnili turnaje minipřípravek, v neděli pak turnaje mladších žáků.
Minipřípravka
Čtyři zápasy měli na programu hokejbalisté minipřípravky Letohradu v sobotním dopoledni. Na turnaj s týmem odcestovala v roli trenérky vedoucí týmu Lucie Cvejn. „Čekali nás čtyři soupeři, jako první byly Svitavy, se kterými jsme bohužel prohráli. Jako druhý soupeř byl Svítkov, se kterým jsme bohužel také prohráli. Do dalšího zápasu jsme nastoupili proti Pardubicím, se kterými jsme remizovali a jako poslední soupeř bylo Kladno. I přestože to byl pro nás herně nejhezčí zápas, tak jsme prohráli,“ hodnotí turnaj Lucie Cvejn a dodává: „Tento turnaj jsme si užili na maximum, kluci byli odměněni medailemi a lístky do ČPP arény, kde jsme viděli hrát i naše hráče z Letohradu a byl to pro nás opravdu krásný zážitek a velká motivace, kam se dá vypracovat, a jsme pyšní na náš klub. Děkuji všem rodičům za podporu a krásný den a na děti se budu těšit 11. srpna na letním kempu.“
Mladší žáci sehráli v úmorném vedru čtyři zápasy – dva s týmem Hradce Králové, jeden s Poličkou a jeden s týmem pražského Kert Parku. Mladí Jeleni vybojovali jednu remízu. Jeden zápas si odchytal Robin Oliva, tři pak odchytala Aneta Krejčová, tým se musel vypořádat s hodinu a půl dlouhým čekáním na závěrečné utkání, když na turnaj nedorazil tým Kladna a organizátoři museli na místě improvizovat.