Související zápas

Hokejbal Letohrad
LETJežci Heřmanův Městec
3:13(1:6, 1:3, 1:4)
so 11. 11. 2023 10:00 @ Letohrad, Liga starších žáků - Čechy Východ / Základní část

Ježci Jeleny převálcovali i podruhé v sezoně

Liga starších žáků – Starší žáci Letohradu mají za sebou osm zápasů, ten poslední s Heřmanovým Městcem jim dal zabrat, nicméně na druhý tým tabulky Jeleni moc šancí neměli. Nakonec prohráli rozdílem deseti branek a s deseti nasbíranými body jsou v průběžné tabulce východočeské Ligy starších žáků pátí. V sobotu od 10 hodin Jeleni hostí v tabulce čtvrtý Svítkov Pardubice.

SK Hokejbal Letohrad – Ježci Heřmanův Městec 3:13 (1:6, 1:3, 1:4)

Branky Letohradu: 9:13 Fišer (Martinek), 17:54 Fišer (Manuel), 31:23 Fišer (Martinek)

Střely: 15:33, vyloučení: 0:1, přesilovky: 1:0, bez využití

Sestava Letohradu: Bouchal Petr, Krejčová – Bouchal Pavel, Kubíček, Marek, Martinek, Ščudlová, Vacek, Blažek, Brožek, Fišer ©, Manuel, Motyčka

Sestava Heřmanova Městce: Vašáková (Šulc) – Kápička, Mareček ©, Roztočil, Horálek, Kozel, Kuklík, Mataj, Peřina, Vodehnal

Letohradští v zápase s Ježky v každé třetině vstřelil jeden gól, o všechny tři branky se postaral kapitán Max Fišer. „Proti vyrovnanému a silnému týmu z Heřmanova Městce neměl Letohrad moc šancí. Svou kanonádu začali Ježci již ve 3. minutě. Na konci první třetiny byl stav již 6:1. Pak se Letohradští trochu pochlapili, začali více běhat a bránit a manko narůstalo pomaleji. Trochu více nálady vnesl do týmu hattrick Maxe Fišera. Dalším pozitivem bylo to, že tým se nesložil a bojoval až do konce,“ zhodnotila zápas krátce vedoucí týmu Tereza Krejčová.