Související zápas

Hokejbal Letohrad
SK Rebel PrahaLET
8:3(3:1, 0:0, 5:2)
ne 1. 10. 2023 15:00 @ Praha - Čimice, Extraliga dorostu / Základní část - Divize Východ

Dorostenci z výjezdu do Prahy body nedovezli

Extraliga dorostu – Dorostenci Letohradu v neděli 1. října vyrazili k druhému venkovnímu duelu letošní sezony. Ve čtvrtém kole extraligy dorostu narazili na těžkého soupeře – pražské Rebely. Letohradští jsou po čtyřech zápasech s šesti body v průběžné tabulce sedmí a už v neděli je čeká další domácí zápas – od 13:30 hodin hostí Pardubice.

SK Rebel Praha – SK Hokejbal Letohrad 8:3 (3:1, 0:0, 5:2)

Branky: 4:31 Koch (Walter), 8:16 Adam (Křivánek), 13:15 Walter (Koch, Birčák), 31:33 Birčák (Walter, Koch), 35:33 SH Koch (Křivánek), 36:30 Walter (Grof, Vaňáč), 38:05 Koch (Walter, Birčák), 43:32 PP Vaňáč (Walter, Koch) – 9:44 PP Rous, 38:59 Rous (Fišer, Blažek), 39:45 PP Krejčí (Schwach, Fišer)

Střely: 34:27, vyloučení: 10:6, přesilovky: 4:6, využití: 1:2, v oslabení: 1:0

Sestava Prahy: Slavík – Čihák, Janich, Maxima, Vaňáč, Váša, Adam, Birčák, Dědek, Grof, Koch, Křivánek, Lebeda, Ryboš, Walter

Sestava Letohradu: Marek P. – Krejčí ©, Martinek, Nováková, Šafář, Blažek, Fišer, Halbrštátová, Motyčka, Rous, Schwach, Šťovíček

Letohradští na hřišti v pražských Čimicích nastoupili s cílem získat body, už po pár minutách hry ale věděli, že to nebude snadné. V páté minutě prohrávali, domácí poté ještě vedení navýšili, Jeleny ale v desáté minutě vrátil do hry svým gólem v přesilovce Matěj Rous – 2:1. Necelé dvě minuty před koncem třetiny ale domácí opět vedli o dva góly. Druhá třetina byla bez gólů, v té třetí se brankostroj domácích rozjel ještě víc. „Zlomové pro nás bylo, když jsme nedokázali proměnit přesilovku 5 na 3 za stavu 4:1 a při ní jsme inkasovali na 5:1,“ krátce zhodnotil zápas kouč Petr Šťovíček. Jeleni nakonec prohráli 8:3, druhý gól vstřelil Matěj Rous a třetí pak v přesilovce přidal kapitán Ondřej Krejčí.