Související zápasy

Hokejbal Letohrad

Dorost i druholigový B tým o víkendu stoprocentní

Extraliga dorostu, 2. liga – O druhém herním víkendu v září byly všechny týmy úspěšné. Zatímco mužské „béčko“ hrálo s Ježky na domácí půdě, dorostenci vyrazili k měření sil do Ježkárny. Oba týmy byly úspěšné…

2. liga

SK Hokejbal Letohrad B – Ježci Heřmanův Městec B 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)

Branky: 10:57 PP Forman (Protzner, Šmídek), 20:00 Vychytil (Cvejn), 24:53 PP Hájek (Pražák), 40:14 Lux (Vychytil, Cvejn) – 13:00 PP Holý (Čejgl, Hladký), 44:47 Novelinka (Čejgl)

Střely: 27:19, vyloučení: 3:2, přesilovky: 2:3, využití: 2:1, v oslabení: 0:0

Sestava Letohradu B: Manučarjan - Dostál, Häusler, Krejsa, Pražák, Vacek, Vychytil, Cibulka, Cvejn, Fišer, Forman ©, Hájek, Krejčí, Lux, Nožka, Protzner, Šimončič, Šmídek, Tomeš

Sestava Heřmanova Městce B: Novelinka P. (Padyšák) – Čapka, Kovář, Mach, Zmek, Bičík, Blažek, Bohatý, Čejgl ©, Hladký, Holý, Kopriva, Novelinka L., Pavlíček

B tým Jelenů hrál před domácími fanoušky. Bez gólu se ale hrálo až do jedenácté minuty zápasu, v té pak účet zápasu otevřel přesným zásahem kapitán Jelenů Forman. Soupeři se ještě v první třetině podařilo srovnat, ve druhé dějství se ale nejprve trefil Vychytil a po dalších pěti minutách z využité přesilovky na 3:1 zvyšoval Hájek. Převaha Jelenů pokračovala i v závěrečném dějství, kdy v 41. minutě na 4:1 navýšil junior Lux, soupeř pak třináct vteřin před koncem korigoval na konečných 4:2. Letohradští mají po dvou odehraných kolech na kontě šest bodů a už v sobotu vyjíždějí k utkání do Svitav. Zápas s tamními Sršni začíná v 17 hodin.

Extraliga dorostu

Ježci Heřmanův Městec – SK Hokejbal Letohrad 4:7 (1:2, 2:2, 1:3)

Branky: 14:28 PP Švadlenka (Starý, Málek), 25:01 Řivnáč (Švadlenka, Málek), 27:25 Roztočil (Zavadil, Horálek), 39:258 Vodehnal (Řivnáč) – 1:51 Šťovíček (Schwach, Krejčí), 5:55 PP Krejčí (Schwach, Fišer), 19:53 Martinek (Fišer), 22:05 Rous (Halbrštátová, Schwach), 33:52 Fišer (Motyčka, Martinek), 38:57 Halbrštátová (Snítilý, Fišer), 41:45 Snítilý (Fišer)

Střely: 39:37, vyloučení: 3:7, přesilovky: 5:1, využití: 1:1, v oslabení: 0:0

Sestava Heřmanova Městce: Slaný (Boháč) – Málek, Roztočil, Šulc, Švadlenka, Horálek, Kubátová, Louvar, Mareček, Němeček, Peřina, Řivnáč, Starý, Václavík, Vodehnal, Zavadil

Sestava Letohradu: Marek – Krejčí, Martinek, Nováková, Šafář, Blažek, Fišer, Halbrštátová, Motyčka, Rous, Schwach, Snítilý, Šťovíček

První výjezd nové sezony byl pro dorostence Letohradu úspěšný. Letohradští vedli o gól už po první třetině, kdy se dokázali prosadit Šťovíček a Krejčí, druhá třetina byla gólově vyrovnaná, v té třetí však Jeleni přidali tři góly a nakonec zvítězili 4:7. Připsali si tak první body do tabulky východočeské divize extraligy dorostu. Další zápas Letohradské čeká na domácí půdě, v neděli od 13:30 hodin hostí tým Opavy.