SK PrachoviceLET
4:3(0:1, 3:1, 1:1)
so 9. 3. 2024 11:00 @ Prachovice, 2. Liga - Čechy Východ / Základní část

B tým o gól prohrál v Prachovicích

2. liga – Druholigový tým Jelenů v sobotu dopoledne odehrál mač v Prachovicích. Na soupeře, kterého o týden dříve přehráli, tentokrát nestačili a o gól prohráli. Příští zápas čeká Jeleny na domácí půdě, a to v neděli 17. března od 16:00 hodin, kdy hostí Pardubice B.

SK Prachovice – SK Hokejbal Letohrad B 4:3 (0:1, 3:1, 1:1)

Branky: 20:27 Novák (Hubáček), 24:02 Hruban (Svoboda, Čep T.), 27:04 PP Hruban (Kosina, Čep T.), 32:57 Dvořák (Kosina) – 14:45 Forman (Moravec, Dostál), 21:22 Schwach (Rous), 43:31 Krejsa (Šmídek, Fišer)

Střely: 24:21, vyloučení: 2:2, přesilovky: 2:2, využití: 1:0, v oslabení: 0:0

Sestava Prachovic: Pardovský – Čep M., Dolejš, Doležal, Kasal, Katrušin, Kosina, Podařil, Bureš, Čep T., Dvořák ©, Hruban, Hubáček, Menšík, Novák, Svoboda

Sestava Letohradu B: Břeň – Doleček, Dostál, Forman ©, Krejsa, Nožka, Pražák, Fišer, Mlejnek, Moravec, Protzner, Rous, Schwach, Škeřík, Šmídek, Smutný

V první třetině zápasu v Prachovicích po první třetině vedli Jeleni, na první gól se ale čekalo až do poslední minuty, kdy skóre otevřel kapitán Jelenů Filip Forman. V 21. minutě bylo srovnáno Novákem, v další minutě ale Jeleni opět vedli po souhře mladých pušek Matěje Rouse a střelce Petra Schwacha. Ještě do konce třetiny domácí ale zvládli zápas otočit na 3:2. Na začátku třetí třetiny na 4:2 navýšil domácí Dvořák, Jeleni tak dotahovali dvoubrankové manko. Domácí jim ale nic moc nedovolili, až půl minuty před závěrečnou sirénou na konečných 4:3 snížil Filip Krejsa.