LETHBC Pardubice B
0:4(0:2, 0:2, 0:0)
ne 17. 3. 2024 16:00 @ Letohrad, 2. Liga - Čechy Východ / Základní část

B tým bez gólu, body odvezly Pardubice

2. liga – Druhé jarní utkání druholigového B týmu mužů tentokrát Letohradu body nepřineslo. Pardubice nedovolily Letohradu ani jednu branku a rozdílem čtyř branek zvítězily. Letohrad je na šesté příčce průběžné tabulky, na kontě má stále sedmnáct bodů a už v sobotu vyráží do Chlumce nad Cidlinou. Zápas proti chlumeckým Vrtačkám začíná v 14 hodin.

SK Hokejbal Letohrad B – HBC Pardubice B 0:4 (0:2, 0:2, 0:0)

Branky: 4:12 Veselík, 14:08 Blažek (Kadlec), 15:46 Veselík (Merta, Kamaryt M.), 29:30 Mikula (Kamaryt F.)

Střely: 20:23, vyloučení: 2:4, přesilovky: 4:2, bez využití

Sestava Letohradu B: Manučarjan (Břeň) – Doleček, Dostál, Krejsa, Pražák, Sudík, Vacek, Fišer, Lux, Moravec, Protzner ©, Rous, Schwach, Škeřík, Šmídek, Smutný, Vychytil

Sestava Pardubic B: Vondra – Kadlec, Kamaryt F., Kamaryt M. ©, Kopřiva, Kumpan, Novák, Blažek, Cacek, Deml, Mašík, Merta, Mikula, Snížek, Veselík, Závodský

Zápas začínal v neděli až v 16 hodin a Jelenům se moc nevyvedl. Už v páté minutě otevřel účet zápasu hostující Veselík, v patnácté minutě na 0:2 zvyšoval Blažek. Ve druhé třetině padly taktéž dvě branky, obě do letohradské kasy a Pardubičtí odvezli domů výhru a tři body.