Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 61 až 70 z celkem 101 článků.

Karviná výpadek ve třetí třetině potrestala, Jeleni body nedovezli

Extraliga – Desáté kolo CROSSDOCK extraligy poslalo Jeleny do Karviné. Letohradští tu měli zápas slibně rozehraný, ve třetí třetině ale otěže převzal soupeř a nakonec vyhrál rozdílem dvou branek. Letohradští jsou po devíti odehraných zápasech v průběžné tabulce extraligy s třinácti body sedmí, v sobotu od 14 hodin doma hostí Hradec Králové.

Český pohár: Jeleni porazili Ježky a jsou ve třetím kole

Český pohár – V uplynulém víkendu měli sice Jeleni v CROSSDOCK extralize volno, čekal je ale úvodní zápas Českého poháru – soutěže napříč výkonnostními kategoriemi. Los druhého kola Letohradské poslal do Heřmanova Městce, kde se postavili prvoligovým Ježkům. Letohrad vyhrál rozdílem tří branek a postupuje do třetího kola.

Druholigová rezerva prohrála s Piráty

2. liga – Mužský B tým mužů v neděli doma hostil rezervu Hradce Králové. Letohradští soupeře přestříleli, avšak v produktivitě měli navrch hosté, kteří vyhráli rozdílem tří branek. Letohrad je po sedmi zápasech v průběžné tabulce východočeské 2. ligy šestý, na kontě má 11 bodů. Další zápas Jeleny čeká až 12. listopadu, kdy od 14 hodin hrají ve Svítkově.

Dorostenci s Hostivaří bez bodu

Extraliga dorostu – Další kolo extraligy dorostu sehráli Letohradští na domácí půdě. Tým hostil soupeře z pražské Hostivaře a přes slibné dvě třetiny to ve třetí třetině nezvládl a nakonec skončil v roli poraženého. Letohrad je po sedmi odehraných kolech s nasbíranými sedmi body v průběžné tabulce osmý. Nyní mají dorostenci týdenní volno a další zápas je čeká v neděli 5. listopadu, kdy doma od 13:30 hrají s Hradcem Králové.

Extraligoví Jeleni doma porazili Prachatice, na Svítkov nestačili

Extraliga – Náročný víkend za sebou mají Letohradští v CROSSDOCK extralize mužů. V sobotu sehráli domácí zápas s Prachaticemi, v neděli je pak čekala dohrávka prvního kola ve Svítkově. Úspěšní byli napůl, z víkendu tak mají tři body. V průběžné tabulce je Letohrad s třinácti body šestý, nyní je čeká víkendové volno a v sobotu 4. listopadu Jelení družina vyráží do Karviné. Zápas tu začíná v 14:30 hodin. Příští domácí utkání se pak uskuteční 11. listopadu, kdy Letohrad doma hostí Hradec Králové.

Starší žáci si připsali vysokou výhru ve Svitavách

Liga starších žáků – Starší žáci Letohradu mají za sebou další úspěšný výjezd, tři body dovezli ze Svitav. Letohrad je po šesti odehraných zápasech s deseti body na pátém místě průběžné tabulky. Tento víkend má soutěž volno, pokračuje se v sobotu 4. listopadu, kdy Letohrad doma hostí Hradec Králové. Zápas začíná v 10 hodin.

Hráči béčka v Přelouči na body nedosáhli

2. liga – Další kolo východočeské druhé ligy odehráli hráči letohradského B týmu v Přelouči. Jeleni nakonec prohráli rozdílem tří branek, s jedenácti body jsou v průběžné tabulce třetí a v neděli je čeká další domácí utkání. Od 11 hodin hostí B tým Hradce Králové.

Dva týmy minipřípravky Letohradu si zahrály ve Svitavách

VČ přebor minipřípravek – Druhý turnaj Východočeského přeboru minipřípravek se v sobotu 14. října uskutečnil ve Svitavách. Letohradští dál těží z úspěšných náborů, proto udělali dva týmy, zapojili tentokrát tři nováčky a každý z týmů odehrál čtyři zápasy.

Starší žáci Jelenů deklasovali Českou Třebovou

Liga SŽ - Poprvé v sezoně se na domácí půdě předvedli starší žáci. I bez kapitána Maxe Fišera se vybičovali ke skvělému výkonu proti oslabené sestavě České Třebové a předvedli hotovou kanonádu.