Související zápas

Hokejbal Letohrad
LETHBC Pardubice - Modrý Tým
1:8(0:3, 1:1, 0:4)
so 9. 3. 2024 10:00 @ Letohrad, Liga starších žáků - Čechy Východ / Základní část

Starší žáci doma podlehli lídrovi tabulky

Liga starších žáků – Ve druhém zápase jarní části sezony 2023/24 starší žáci vyzvali lídra tabulky – HBC Pardubice „modrý tým“. Soupeř v zápase dominoval a odvezl tři vítězné body. Letohradští jsou po dvanácti odehraných zápasech v průběžné tabulce pátí, na kontě mají 19 bodů a tento víkend mají volno. V dalším zápase v sobotu 23. března hostí „bílý tým“ Pardubic.

SK Hokejbal Letohrad – HBC Pardubice „modrý tým“ 1:8 (0:3, 1:1, 0:4)

Branky: 29:30 Motyčka (Manuel, Fišer) – 4:10 Fiala (Kolomý, Motyčka), 9:32 Bodlák (Salamon), 12:31 Kohoutek (Pletánek, Venzara), 19:45 Hruška (Blažek), 30:39 Jakubec (Tesařík, Kolomý), 33:22 Venzara (Kohoutek), 43:32 Blažek, 43:37 Hruška

Střely: 20:33, vyloučení: 2:3, přesilovky: 3:2, bez využití

Sestava Letohradu: Bouchal Petr – Bouchal Pavel, Kubíček, Marek, Martinek, Blažek, Brožek, Fišer ©, Luxová, Motyčka, Manuel, Oliva, Šťovíček, Šturmová

Sestava Pardubic: Voženílek – Hruška ©, Motyčka, Tesařík, Blažek, Bodlák, Fiala, Jakubec, Kmínek, Kohoutek, Kolomý, Pletánek, Salamon, Smítka, Večerník, Venzara

Hosté v zápase dominovali od samého začátku, po první třetině vedli o tři góly, Letohradští se dokázali brankově prosadit až půl minuty před koncem druhé třetiny. O gól se zasloužil Matěj Motyčka, premiéru v soutěži starších žáků si pak střihla Amálka Šturmová.