Facebook SK Hokejbal Letohrad Fotogalerie na Rajče.net SK Hokejbal Letohrad
Hokejbalové centrum mládeže = SK HOKEJBAL LETOHRAD
Aktuální informace najdete i na našem Facebooku!

AKTUÁLNĚ

"Za úspěch považují rostoucí základnu dětí, které hokejbal baví," říká místopředseda


Vše dobré do roku 2018 přeje místopředseda Vlastimil Janoušek. (foto: archiv klubu)

Rok 2018 klepe na dveře a jen, co se překulí, hokejbalistům a hokejbalistkám začne zimní příprava. Ještě než se tak stane, každý z nás po svém oslaví příchod nového roku. Tradičního přání a bilancování odcházejícího roku se ujal místopředseda klubu Vlastimil Janoušek. 

30.12.2017 | Redakce | | Přečteno: 196x

Vážené hráčky, hráči, funkcionáři a příznivci hokejbalu,

rok 2017 pomalu končí a přichází na řadu bilancování a ohlédnutí zpět, co se nám povedlo a na čem musíme zapracovat.

Za velký úspěch považuji rostoucí základnu dětí, které hokejbal baví. To je velká zásluha trenérů a funkcionářů, kteří formou náborových akcí prezentují letohradský hokejbal a poté se na hřišti o děti starají. Naším mottem je stále „hokejbal hrou“, což se nám velmi osvědčilo. Poděkování také patří rodičům hráčů a hráček, pro které je v této uspěchané době doprava dětí na tréninky a zápasy velkým časovým zatížením.

Radost mi také dělají obě starší kategorie. Úřadující mistři republiky mladšího dorostu ve své skupině nezažili hořkost porážky a pevně věřím, že titul mistra republiky obhájí. Starší žáci prošli ročníkovou výměnou, je ale vidět, že se zápas od zápasu zlepšují a klubu vyrůstají šikovní hráči do vyšších kategorií.

Extraligový tým už zhodnotil trenér v minulém článku a já pevně věřím, že hráči „zaberou“ a opět se dostaneme do play-off.

Co se týká ekonomické stránky klubu, tak na podzim skončila smlouva o dlouhodobé finanční podpoře od firmy OEZ, za což jim velice děkujeme. O to více bych chtěl poděkovat radním a zastupitelům města Letohrad, že náš klub a další spolky v Letohradě nenechali „padnout“ a finanční pomocí zajistili chod klubu. Také chci poděkovat všem dalším sponzorům a menším přispívatelům za jejich pomoc, bez které bychom nemohli fungovat. Vážíme si toho a velice děkujeme.

V příštím roce oslavíme kulaté 30. narozeniny. Je to dlouhá doba naší společné práce, která by pro nás ale stále měla být zábavou. Přeji vám, aby rok 2018 byl pro vás úspěšný, a to nejen ve sportu, ale i ve vašem osobním i pracovním životě. Přeji vám také hlavně zdraví a štěstí a věřím, že v příštím roce se budeme opět s úsměvem potkávat v našem krásném hokejbalovém areálu.

Vše dobré do nového roku přeje

Vlastimil Janoušek, místopředseda klubu

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Po extralize mužů i dorostu se do jarní části letošní sezony probouzí i kategorie starších žáků. Ti po podzimu skončili na třetím místě průběžné tabulky východočeské Ligy starších žáků a na úvod jara v sobotu zajíždí do Svítkova. V předsezonním rozhovoru jsme si nejen o týmu starších žáků, ale i o jeho hráčské kariéře a rozhodnutí stát se trenérem povídali s JAKUBEM SUDÍKEM, který společně s Davidem Janďourkem stojí na letohradské lavičce.

 

adidas shop
TABULKAFCE
1.HBT Vlašim51
2.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice43
3.HBC ALPIQ Kladno43
4.HC Kert Park Praha42
5.HBC Hradec Králové 198840
6.HBC Pento Most38
7.HBC Plzeň35
8.SK TOPTRANS Jihlava30
9.HBC Enviform Třinec25
10.SK Hokejbal Letohrad18
11.Elba DDM Ústí nad Labem17
12.HbK Karviná14

» detailní tabulka