Facebook SK Hokejbal Letohrad Fotogalerie na Rajče.net SK Hokejbal Letohrad
Hokejbalové centrum mládeže = SK HOKEJBAL LETOHRAD
Aktuální informace najdete i na našem Facebooku! • V neděli 28. ledna se v Pardubicích uskuteční turnaj mikropřípravek. Jeleni pojedou se dvěma týmy!

AKTUÁLNĚ

Trenéři a vedoucí starších žáků oceněni mezi dobrovolníky


Ocenění dobrovolníci z řad hokejbalu. (foto: Iva Janoušková)

Poslední pracovní pondělí letošního roku přineslo i jednu slavnostní akci. Starosta Letohradu Petr Fiala společně s radním pro volnočasové aktivity Stanislavem Benešem ocenili bezmála padesátku reprezentantů a dobrovolníků pracujících s mládeží. Nechyběli zde ani zástupci hokejbalu, pozvánku do obřadní síně letohradského zámku tak dostali trenéři Jakub Sudík a David Janďourek a vedoucí Olga Kerschbaumová, tedy realizační tým starších žáků.

18.12.2017 | Iva Janoušková | Starší žáci | Přečteno: 93x

Všichni tři nominovaní si vyslechli poděkování starosty a z jeho rukou poté převzali pamětní list. Po rautu pak dostali pozornost ve formě balíčku s dobrotami. "Když jsem pozvánku dostal, byl jsem příjemně překvapen," nechal se slyšet David Janďourek. "Byla to příjemná akce, moc děkujeme," shodli se všichni tři ocenění. Místopředseda klubu Vlastimil Janoušek pak po setkání všem třem poděkoval za vzorný přístup k prezentaci klubu.

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Zimní pauza je v plném proudu a leden a únor bývá ve znamení reprezentačních soustředění. Nejinak je tomu i letos a nutno podotknout, že Letohrad figuruje v téměř všech nominacích. Podívejte se, kdo všechno se zúčastní…

adidas shop
TABULKAFCE
1.HBT Vlašim51
2.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice43
3.HBC ALPIQ Kladno43
4.HC Kert Park Praha42
5.HBC Hradec Králové 198840
6.HBC Pento Most38
7.HBC Plzeň35
8.SK TOPTRANS Jihlava30
9.HBC Enviform Třinec25
10.SK Hokejbal Letohrad18
11.Elba DDM Ústí nad Labem17
12.HbK Karviná14

» detailní tabulka