Facebook SK Hokejbal Letohrad Fotogalerie na Rajče.net SK Hokejbal Letohrad
Hokejbalové centrum mládeže = SK HOKEJBAL LETOHRAD
Aktuální informace najdete i na našem Facebooku! • V neděli 28. ledna se v Pardubicích uskuteční turnaj mikropřípravek. Jeleni pojedou se dvěma týmy!

AKTUÁLNĚ

Starší žáci na závěr podzimu prohráli v Polabinách, přezimují na třetí příčce

Jediným střelcem Letohradu na Polabinách byl Jan Bečka. (foto: David Kerschbaum)

Letohradské v posledním zápase podzimní části Ligy starších žáků čekal nelehký soupeř v podobě borců z pardubických Polabin. Letohradu zápas úplně nesedl a už po šesti minutách prohrával o tři góly. Nakonec přivezl prohru 6:1 a Letohrad tak s šestnácti body přezimuje na třetím místě průběžné tabulky. První jarní utkání Jeleny čeká 17. března příštího roku ve Svítkově.

20.11.2017 | Iva Janoušková | Starší žáci | Přečteno: 171x

10.kolo | Sobota 18.11.2017 - 09:30
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - SK Hokejbal Letohrad   6:1   (3:1, 2:0, 1:0)
Branky: 1:07 Tichý (Kábrtová), 4:29 Tichý (Martinů), 5:16 Novák, 25:12 SH Tichý, 25:42 Kubenik, 36:45 Motyčka (Kamaryt) - 9:02 Bečka
Střely: 44:4 | Vyloučení: 2:1 | Využití: 0:0 | Oslabení: 1:0 | Diváků: 0
Rozhodčí: Nekola, Hovorková
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: Bitnar (Kuryviál) - Křemenák, Novák, Baráková, Kamaryt, Hálek, Martinů, Koreček, Kábrt, Petráš, Kábrtová, Tichý,Motyčka, Kubenik, Papp, Matys, Kopsa
SK Hokejbal Letohrad: Stráník (Vacek D.) - Bečka (C), Cibulka, Halbrštátová, Kalousková, Kerschbaumová, Lux K., Lux T., Maixner, Netušil, Šmídek, Tomeš, Zářecký, Neruda

Letohrad v Polabinách hrál v brzkých půl desáté ráno a na mokrém plastu se Jelenům vůbec nedařilo. Důkazem z toho jsou pouhé čtyři střely, které šly na domácí branku. Zato Autoskláři na hosty vlétli a už po sedmašedesáti vteřinách hry vedli gólem Tichého. Tentýž hráč přidal gól v polovině páté minutě a o minutu později se domácí radovali znovu po gólu Nováka – 3:0. Letohradští se vrátili do hry v úvodu desáté minuty, kdy se k míčku dostal Honza Bečka a snížil na 3:1. „Hnedka v prvních třech minutách v první třetině jsme dostali tři rychlé góly. Potom jsme snížili a pokusili jsme se ještě zabrat, ale soupeř nás ve všem přehrál. Dostali jsme ještě nějaké góly a zápas už se jen v klidu dohrával,“ zhodnotil zápas střelec jediného gólu Jelenů Honza Bečka.

Ve druhém dějství totiž drtivá převaha domácích pokračovala, v šestadvacáté minutě si ve vlastním oslabení zkompletoval hattrick Tichý, ve stejné minutě pak Stráníka překonal Kubenik a o jedenáct minut později na konečných 6:1 zvyšoval Motyčka.