Facebook SK Hokejbal Letohrad Fotogalerie na Rajče.net SK Hokejbal Letohrad
Hokejbalové centrum mládeže = SK HOKEJBAL LETOHRAD
Aktuální informace najdete i na našem Facebooku!

AKTUÁLNĚ

Malenovice Jeleny potrápily, ti ale zabrali a soupeři nakonec načepovali říznou desítku


Momentka ze zápasu (foto: Iva Janoušková)

Deset zápasů, deset výher, třicet bodů. To je dosavadní bilance úřadujících mistrů extraligy mladšího dorostu, kteří ve skupině C kosí jednoho soupeře za druhým. Nejinak tomu bylo i v posledních dvou zápasech, i když Malenovice daly Jelenům v první polovině zápasu zabrat. Letohrad vyhrál v Třinci i doma nad Malenovicemi a závěr podzimu jej čeká v neděli 26. listopadu v Kyjově. Hraje se od 13 hodin.

 

20.11.2017 | Iva Janoušková | Mladší dorost | Přečteno: 355x

11.kolo | Pátek 17.11.2017 - 14:00
HBC Enviform Třinec - SK Hokejbal Letohrad   0:7   (0:2, 0:2, 0:3)
Branky: 00:48 Halbrštátová (Levý), 12:38 Vacek S. (Fišer, Šafář), 24:32 Bečka (Halbrštátová, Levý), 25:28 Netušil (Hubálek O., Kalousek S.), 35:06 Levý (Kalousek S., Bečka), 42:20 Bečka (Halbrštátová, Hubálek O.), 44:19 Halbrštátová (Hubálek O., Bečka)
Střely: 17:30 | Vyloučení: 5:0 | Využití: 0:0 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 20
Rozhodčí: Habčák Dominik, Pikula Jaroslav
HBC Enviform Třinec: Staňková - Bury, Byrtus, Cienciala, Kantor, Lyžbicki, Miech, Veselka, Votava
SK Hokejbal Letohrad: Manučarjan - Bečka (C), Hubálek M., Lux, Levý, Vacek, Gelo, Kalousek, Netušil, Šafář, Šimek, Hubálek O., Fišer, Kalousková, Halbrštátová

Letohradští do Třince vyjeli ve sváteční pátek 17. listopadu. Jeleni se ujali vedení už po osmačtyřiceti vteřinách hry, kdy svou „střeleckou“ v zápase odstartovala Vanesa Halbrštátová – 0:1. Ve třinácté minutě se prosadil Samuel Vacek a Jeleni se tak ohřát do kabin odcházeli za stavu 0:2. Dva góly, z hokejek Honzy Bečky a Honzy Netušila, padly i ve druhém dějství, v tom třetím se trefil David Levý, znovu Honza Bečka a svým druhým zásahem uzavřela gólový příděl domácím Vanesa Halbrštátová.  

SK Hokejbal Letohrad – HBC Malenovice 10:2 (0:1, 4:1, 6:0)

Branky: 20:39 Levý, 21:24 Nečas (Kalousek), 21:49 Faltus (Bečka), 23:39 Faltus (Bečka), 30:16 Levý (Nečas), 31:28 Faltus (Levý), 34:08 Fišer (Halbrštátová), 35:07 Hubálek (Bečka), 41:42 Levý (Bečka, Faltus), 44:24 PP Nečas (Hubálek, Levý) - 6:59 Mikl F. (Hradil), 17:31 Hradil (Mikl F.) 

Střely: 29:17 | Vyloučení: 2:4 | Využití: 1:0 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 30

Rozhodčí: Karous, Málek 


SK Hokejbal Letohrad: Manučarjan (Vacek D.) - Faltus (C), Hubálek, Nečas, Levý, Vacek S., Bečka, Kalousek, Netušil, Šafář, Šimek, Halbrštátová, Kerschbaum, Fišer


HBC Malenovice: Opavský - Mikl, Lečbych, Dudík, Chrastinová, Hradil, Brázdil J., Dekár, Brázdil M. (C), Kalivoda, Mikl M., Mišavec

 

Souboj prvního s druhým, to byl nedělní zápas Letohradu proti Malenovicím. Jeleni v Malenovicích na začátku října vyhráli 4:2 a i tentokrát chtěli body získat pro sebe. Letohradu se po nemoci vrátil Filip Faltus a hned zaznamenal hattrick. Nutno ale podotknout, že Jeleni do zápasu rozhodně nevkročili pravou nohou a první půlkou zápasu se doslova protrápili! „Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého, vždyť proti sobě nastoupil první a druhý tým, a to se také v první polovině zápasu ukázalo. První třetina se nám moc nepovedla, neplnili jsme trenérovy pokyny a málo jsme stříleli,“byl si chyb v zápase vědom Filip Faltus. Důkazem letohradské neposlušnosti byl inkasovaný gól v sedmé minutě, kdy Jeleni neuhlídali hostujícího Mikla – 0:1. Ani vstup do druhého dějství nebyl šťastný, v polovině osmnácté minuty se prosadil malenovický Hradil – 0:2. Vzápětí ale začala nést ovoce bouřka, která proběhla v kabině. „Trenér nám promluvil do duše, přeskupil řady a to se nakonec ukázalo jako výtečný a rozhodující tah,“ řekl Filip Faltus a dodal: „Vlétli jsme na ně a během pěti minut prakticky rozhodli zápas.V jednadvacáté minutě Jeleny vrátil do hry David Levý, v další minutě se prosadil Vojta Nečas a o půl minuty později zasadil další ránu do psychiky hostujícího gólmana Filip Faltus. Ten se ve čtyřidvacáté minutě trefil podruhé a po třiceti minutách Jeleni vedli 4:2. V poslední třetině už drželi otěže zápasu pevně ve svých rukou, hned v jejím úvodu se znovu trefil David Levý a po něm i potřetí v zápase Filip Faltus, který s úsměvem konstatoval: Poslední třetinu jsme si už spíše užívali a na některé akce se snad dalo i koukat.“ Sedmou branku si připsal Jakub Fišer, osmou Michal Hubálek, ve dvaačtyřicáté minutě míček do branky dorazil David Levý a početné publikum se jalo skandovat „deset, deset“… Doufali jsme,že nám tam padne ten desátý gól, naštěstí se Stop (Vojta Nečas, pozn. red.) ustřelil. Také musím podotknout, že několika dobrými zákroky nás podržel brankář,“doplnil Filip Faltus.

Fotogalerie na www.hokejbal-letohrad.rajce.net!

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Po extralize mužů i dorostu se do jarní části letošní sezony probouzí i kategorie starších žáků. Ti po podzimu skončili na třetím místě průběžné tabulky východočeské Ligy starších žáků a na úvod jara v sobotu zajíždí do Svítkova. V předsezonním rozhovoru jsme si nejen o týmu starších žáků, ale i o jeho hráčské kariéře a rozhodnutí stát se trenérem povídali s JAKUBEM SUDÍKEM, který společně s Davidem Janďourkem stojí na letohradské lavičce.

 

adidas shop
TABULKAFCE
1.HBT Vlašim51
2.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice43
3.HBC ALPIQ Kladno43
4.HC Kert Park Praha42
5.HBC Hradec Králové 198840
6.HBC Pento Most38
7.HBC Plzeň35
8.SK TOPTRANS Jihlava30
9.HBC Enviform Třinec25
10.SK Hokejbal Letohrad18
11.Elba DDM Ústí nad Labem17
12.HbK Karviná14

» detailní tabulka