Facebook SK Hokejbal Letohrad Fotogalerie na Rajče.net SK Hokejbal Letohrad
Hokejbalové centrum mládeže = SK HOKEJBAL LETOHRAD
Aktuální informace najdete i na našem Facebooku!

AKTUÁLNĚ

Jeleni se prezentovali před školkáčky a vyrazili i za školáky


Momentka z Mistrovic (foto: archiv klubu)

Listopad byl v klubu nejen ve znamení závěru podzimní části, ale také náborových a propagačních akcí klubu. Jeleni totiž rádi vyráží prezentovat svůj sport i mezi ostatní a proto zamířili mezi školkáčky a školáky.

27.11.2017 | Redakce | A-TÝM | Přečteno: 165x

Ačkoli předpovědi na druhý listopadový týden slibovaly lepší počasí, Jeleni si hned věděli rady. Pro místní školky uspořádali náborové akce v azylu místní tělocvičny TJ Spartak. „Jsme rádi, že nám pan správce vyšel vstříc a do tělocvičny nás pustil,“ uvedla hlavní koordinátorka náborů Iva Janoušková.

Turnaj děti bavil

V pondělí 13. listopadu tak za týmem ve složení Iva Janoušková a Vanesa Halbrštátová přišlo šestadvacet kluků a holek z Mateřské školy Taušlova Letohrad. „Účast byla úžasná a zapojení dětí také,“ neskrývala spokojenost Iva Janoušková, která si pro děti přichystala na úvod malý hokejbalový kvíz. „Pak jsme si zahráli hry, děti si zkusily slalom s míčkem mezi terčíky a velká část hodinu a půl dlouhé akce patřila turnaji,“ popsala koordinátorka. Nakonec si každé z dětí odneslo pamětní medaili, letáček a sladkou odměnu.

S Jeleny je zábava

O dva dny později se hokejbalová akce uskutečnila na stejném místě pro Mateřskou školu U Dvora Letohrad, trenérské píšťalky se s Ivou Janouškovou tentokrát chopila Radka Kalousková. „Na středeční akci S Jeleny je zábava si naše barevné dresy s logem Hokejbalového centra mládeže, které všechny děti ocenily, obléklo sedmadvacet kluků a holek. Je potřeba říci, že nadšení dětí bylo i tady takřka hmatatelné a jejich hlad po hokejbalu a akčnost při samotné hře byly neuvěřitelné,“ konstatovala s úsměvem Iva Janoušková. 

Na turnaj školáků došli i školkáčci

V pátek 24. listopadu vyrazily všechny tři členky náborového týmu klubu Iva Janoušková, Vanesa Halbrštátová a Radka Kalousková do od Letohradu nedalekých Mistrovic. „Do tamní tělocvičny za námi přišli prvňáci a druháci a také děti z mateřské školy,“ podotkla koordinátorka a dodala, že osmadvacet dětí předvedlo, že se sportem umí bavit. „I když jsme mezi dětmi měly velké věkové rozdíly, ukázaly nám, že umí spolupracovat a bylo to fajn. Po úvodních hrách ani tady nechyběl hokejbalový turnaj a na závěr střelecká soutěž,“ uvedla Iva Janoušková s tím, že, tak jako u kategorie přípravek a minipřípravek, se na turnaji výsledky rozhodně neřešily. „Medaili dostal každý a k tomu letáček a bonbon,“ shrnula Iva Janoušková.

Jeleni chystají i další náborové akce, v hledáčku mají školku a školku v Líšnici a rýsují se i další. „Pokud naše nabídka někoho zaujme, ať neváhá a ozve se. Rádi dorazíme i k vám,“ vzkazuje Iva Janoušková.

 

Fotogalerie:

Turnaj dětí z MŠ Taušlova

S Jeleny je zábava – MŠ U Dvora

Turnaj školáků Mistrovice

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Po extralize mužů i dorostu se do jarní části letošní sezony probouzí i kategorie starších žáků. Ti po podzimu skončili na třetím místě průběžné tabulky východočeské Ligy starších žáků a na úvod jara v sobotu zajíždí do Svítkova. V předsezonním rozhovoru jsme si nejen o týmu starších žáků, ale i o jeho hráčské kariéře a rozhodnutí stát se trenérem povídali s JAKUBEM SUDÍKEM, který společně s Davidem Janďourkem stojí na letohradské lavičce.

 

adidas shop
TABULKAFCE
1.HBT Vlašim51
2.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice43
3.HBC ALPIQ Kladno43
4.HC Kert Park Praha42
5.HBC Hradec Králové 198840
6.HBC Pento Most38
7.HBC Plzeň35
8.SK TOPTRANS Jihlava30
9.HBC Enviform Třinec25
10.SK Hokejbal Letohrad18
11.Elba DDM Ústí nad Labem17
12.HbK Karviná14

» detailní tabulka