Facebook SK Hokejbal Letohrad Fotogalerie na Rajče.net SK Hokejbal Letohrad
Hokejbalové centrum mládeže = SK HOKEJBAL LETOHRAD
Aktuální informace najdete i na našem Facebooku! • V neděli 28. ledna se v Pardubicích uskuteční turnaj mikropřípravek. Jeleni pojedou se dvěma týmy!

AKTUÁLNĚ

Hokejbalisté nominováni do ankety Sportovec okresu


(foto: archiv klubu)

/Krátce/ 22. ledna v podvečer se v Ústí nad Orlicí udělují tradiční ceny Sportovec okresu Ústí nad Orlicí, které vyhlašuje okresní Orlické sportovní sdružení. Nechybí v něm ani ! Do klubu tentokrát přišla pozvánka a nominace do ankety pro tým extraligových mužů, pro zlaté mladší dorostence a stříbrné starší žáky - TŘI kolektivy A NAVÍC ještě pozvánka pro trenéra A týmu a asistenta trenéra "nároďáku" Tomáše Frimla.

07.01.2018 | Redakce | | Přečteno: 65x

Samotné umístění ale bude na místě pro Jeleny překvapením. Hokejbalisté se v anketě umisťovali i v minulých letech, před dvěma lety se například na pátém místě umístili mladší žáci, čtvrtí byli muži a Stanislav Chládek byl oceněn v kategorii Trenéři, cvičitelé a rozhodčí. 

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Zimní pauza je v plném proudu a leden a únor bývá ve znamení reprezentačních soustředění. Nejinak je tomu i letos a nutno podotknout, že Letohrad figuruje v téměř všech nominacích. Podívejte se, kdo všechno se zúčastní…

adidas shop
TABULKAFCE
1.HBT Vlašim51
2.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice43
3.HBC ALPIQ Kladno43
4.HC Kert Park Praha42
5.HBC Hradec Králové 198840
6.HBC Pento Most38
7.HBC Plzeň35
8.SK TOPTRANS Jihlava30
9.HBC Enviform Třinec25
10.SK Hokejbal Letohrad18
11.Elba DDM Ústí nad Labem17
12.HbK Karviná14

» detailní tabulka