Facebook SK Hokejbal Letohrad Fotogalerie na Rajče.net SK Hokejbal Letohrad
Hokejbalové centrum mládeže = SK HOKEJBAL LETOHRAD
Aktuální informace najdete i na našem Facebooku!

AKTUÁLNĚ

Hokejbalisté nominováni do ankety Sportovec okresu


(foto: archiv klubu)

/Krátce/ 22. ledna v podvečer se v Ústí nad Orlicí udělují tradiční ceny Sportovec okresu Ústí nad Orlicí, které vyhlašuje okresní Orlické sportovní sdružení. Nechybí v něm ani ! Do klubu tentokrát přišla pozvánka a nominace do ankety pro tým extraligových mužů, pro zlaté mladší dorostence a stříbrné starší žáky - TŘI kolektivy A NAVÍC ještě pozvánka pro trenéra A týmu a asistenta trenéra "nároďáku" Tomáše Frimla.

07.01.2018 | Redakce | | Přečteno: 183x

Samotné umístění ale bude na místě pro Jeleny překvapením. Hokejbalisté se v anketě umisťovali i v minulých letech, před dvěma lety se například na pátém místě umístili mladší žáci, čtvrtí byli muži a Stanislav Chládek byl oceněn v kategorii Trenéři, cvičitelé a rozhodčí. 

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Po extralize mužů i dorostu se do jarní části letošní sezony probouzí i kategorie starších žáků. Ti po podzimu skončili na třetím místě průběžné tabulky východočeské Ligy starších žáků a na úvod jara v sobotu zajíždí do Svítkova. V předsezonním rozhovoru jsme si nejen o týmu starších žáků, ale i o jeho hráčské kariéře a rozhodnutí stát se trenérem povídali s JAKUBEM SUDÍKEM, který společně s Davidem Janďourkem stojí na letohradské lavičce.

 

adidas shop
TABULKAFCE
1.HBT Vlašim51
2.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice43
3.HBC ALPIQ Kladno43
4.HC Kert Park Praha42
5.HBC Hradec Králové 198840
6.HBC Pento Most38
7.HBC Plzeň35
8.SK TOPTRANS Jihlava30
9.HBC Enviform Třinec25
10.SK Hokejbal Letohrad18
11.Elba DDM Ústí nad Labem17
12.HbK Karviná14

» detailní tabulka