Načítání ...
Ženy vyrazily na Ladies Cup. V Pardubicích dominovaly
11.10.2018 21:20
b8dcab33-f37e-4e56-a1cf-8d33a5671b921
 
V první říjnovou sobotu se v Pardubicích uskutečnil přátelský turnaj minihokejbalu žen zvaný Ladies Cup. Vyrazily na něj i letohradské Laně, které tu odehrály tři zápasy. V úvodním remizovaly s Českou Třebovou, domácí Pardubice i heřmanoměstecké Bodliny pak porazily.

Jsme všechny moc rády, že jsme se mohly zúčastnit tohoto turnaje. Byl to přátelský turnaj, takže o nic nešlo, a tak se nám hrálo daleko líp, s větší pohodou. A taky tomu odpovídaly výsledky. První zápasy se vždy rozehráváme a to i teď proti České Třebové, se kterou jsme remízovaly. Pak už jsme se rozehrály a ostatní týmy na plné čáře porazily. Doufáme, že se někdy budeme moct zúčastnit podobných přátelských turnajů,“ zhodnotila za Laně Vanesa Halbrštátová.


Sestava Letohradu: Bednářová – Mačátová, Janďourková I., Janďourková M., Halbrštátová I., Halbrštátová V., Kalousková B., Kalousková R., Dohová


 

Město Letohrad finančně podporuje činnost
SK Hokejbal Letohrad, z. s.
www.letohrad.eu

© 2018 SK Hokejbal Letohrad, z. s.Ášekwebdesign

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje hokejbal-letohrad.com.

FelixNET©