Načítání ...
V sobotu se v Přelouči odehrál turnaj přípravek i s účastí Jelenů
14.10.2021 20:22
8129575c-abd3-4fa5-a4af-d756c4e0465b1
 

Přípravka – Hráči a hráčky přípravky odehráli v sobotu 9. října druhý turnaj v Přelouči. Pod vedením trenéra Petra Šťovíčka brali ze čtyř zápasů jednu výhru, jednu remízu a dvě prohry. Až na první zápas odehráli mladí Jeleni vyrovnaná utkání, která nakonec rozhodly maličkosti.

 

Výsledky Letohradu:

Letohrad vs. Pardubice - modří 1:8

Letohrad vs. Polička 4:4

Letohrad vs. Přelouč 1:0

Letohrad vs. Pardubice - bílí 0:1

  

Sestava: Lux, Krejčová – Luxová, Ščudlová, Ščudla, Vacek, Šťovíček, Brožek

Turnaj zhodnotil trenér Letohradu Petr Šťovíček: „Do prvního zápasu s modrým týmem Pardubic jsme nastoupili hodně ospale. Už po pár vteřinách jsme inkasovali a pak znovu a znovu. Než jsme se dostali do tempa, zápas skončil na konečném skóre 1:8. Druhý zápas s Poličkou byl úplně jiný. Vyrovnaná bitva, kde jsme o náskok přišli v poslední minutě, když bylo po faulu nařízeno trestné střílení. Přesná střela pod horní tyč vyrovnala na 4:4. Třetí a čtvrtý zápas byly na góly velmi chudé. Přelouč se nám povedlo udolat 1:0 a na závěr jsme nešťastným sražením míčku do vlastní branky prohráli s bílými Pardubicemi 0:1.  Turnaj hodnotím jako povedený, na počáteční výpadek se dá zapomenout. Jediné, o čem jsme si museli promluvit, bylo chování v týmu. Nemůžeme si mezi sebou přeci nadávat za přemíru snahy, která se promítla do vlastního gólu a potrestaného faulu. Ale i to patří k vývoji osobnosti mladých hráčů.“

 

V sobotu 16. října ke svému turnaji vyjíždí minipřípravka, a to do Pardubic/Polabin. Přípravku čekají do konce podzimní části ještě dva turnaje, ten nejbližší se uskuteční 6. listopadu s předpokládaným místem konání v Přelouči či Svítkově.


 

Město Letohrad finančně podporuje činnost
SK Hokejbal Letohrad, z. s.
www.letohrad.eu

© 2018 SK Hokejbal Letohrad, z. s.Ášekwebdesign

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje hokejbal-letohrad.com.

FelixNET©