Načítání ...
V Pardubicích se minipřípravce dařilo, vyhrála tři zápasy
23.10.2021 9:22
b1245181-9bab-44d2-89e5-9691022d4f821
 

 Minipřípravka – V sobotu 16. října odjelo do Pardubic sedm nejmladších hráčů, kteří odehráli druhý turnaj minipřípravky. Turnaj se velice povedl, Jeleni brali tři výhry a jednu prohru. Ve dvou zápasech prohrávali o dva góly, ale dokázali utkání otočit na svou stranu a vyhrát.

 

Výsledky Letohradu:

Letohrad vs. Heřmanův Městec 4:2

Letohrad vs. Pardubice bílí 6:3

Letohrad vs. Svítkov černí 2:9

Letohrad vs. Pardubice modří 5:4

  

Sestava: Lux - Šťovíček, Bříza, Stejskal, Ščudla, Oliva, Vágner

 

Utkání zhodnotil trenér Letohradu Josef Stejskal: „V sobotu jsme vyrazili na druhý turnaj této sezóny do Pardubic, kde nás čekaly 4 zápasy. Před prvním zápasem bylo potřeba kluky namotivovat a uklidnit, aby opadla ospalost a nervozita, která nás na předchozím turnaji trápila. Povedlo se, hned první střídání jsme vstřelili gól a chvíli nato, díky faulu soupeře a proměněnému nájezdu Víti Šťovíčka, jsme se dostali do vedení 2:0. Zbytek utkání jsme drželi pod kontrolou s konečným výsledkem 4:2. Do druhého utkáni kluci nastoupili v euforii z prvního vítězství a čekali, že se zápas vyhraje sám. Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme 0:2. Ovšem snaha kluků nám dovolila utkání otočit na konečný výsledek 6:3. Třetí utkání bylo velmi vyrovnané, přestože tomu výsledek neodpovídá. Vynikající brankář Svítkova předváděl neskutečné zákroky a z 25 střel nám dovolil pouze 2x skórovat. Výsledek tedy 2:9. Stejně jako druhý zápas, jsme i čtvrtý otáčeli ze stavu 0:2 na konečných 5:4. V tomto utkání si dokonce vstřelil svůj premiérový gól Tomáš Vágner.  Snaha a bojovnost kluků ve všech zápasech byla znát, turnaj tedy hodnotím jako vynikající.“ 

O víkendu 23. a 24. října mají volno minipřípravka, přípravka i mladší žáci. Další turnaj minipřípravky se odehraje až 13. listopadu, mezitím 6. listopadu bude hrát svůj turnaj přípravka.

 

 


 

Město Letohrad finančně podporuje činnost
SK Hokejbal Letohrad, z. s.
www.letohrad.eu

© 2018 SK Hokejbal Letohrad, z. s.Ášekwebdesign

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje hokejbal-letohrad.com.

FelixNET©