Načítání ...
Starší žáci se po dlouhé době dočkali vítězství
10.11.2021 13:45
11600543-a2be-40b4-ac8d-2571358f96491

Starší žáci – Po odloženém utkání s Opočnem čekali na starší žáky hráči České Třebové. Těm patří v tabulce poslední místo se třemi vstřelenými góly. Jeleni tedy očekávali po třech vysokých porážkách výhru. Už po 13 sekundách ale na asfaltovém povrchu prohrávali, utkání ale i díky sedmi gólům Petra Schwacha otočili.

TJ Lokomotiva Česká Třebová vs. SK Hokejbal Letohrad 13:3

(1:6, 1:5, 1:2)

Branky a nahrávky: 00:13 Babka (Sirový), 23:12 Babka (Zahálka, Sirový), 42:34 Zahálka - 01:48 Krejčí (Fišer), 08:21 Schwach (Motyčka), 09:22 Schwach (Nováková, Martinek), 09:33 Bouchal Petr (Motyčka), 11:45 Manuel (Krejčí), 12:57 Krejčí (Fišer), 15:26 PP Schwach (Fišer), 19:37 Schwach (Marková), 21:00 Fišer (Bouchal Petr), 21:25 Schwach (Marková), 22:57 PP Schwach, 32:36 SH Schwach (Manuel), 38:17 PP Bouchal Pavel (Schwach, Nováková)

Střely: 26:43, vyloučení: 5:4, využití: 0:3, gól v oslabení: 0:1, diváků: 25

Jeleni vstoupili do utkání velmi špatně. Už po 13 sekundách prostřelil Babka letohradského gólmana. Ve druhé minutě vyhrál Max Fišer buly na Ondru Krejčího, který střelou o tyčku vyrovnal na 1:1. Další gól padl až v 9. minutě, kdy se trefil Petr Schwach. Ten za Letohrad hostuje z Poličky. Po minutě Schwach skóruje znovu a za pouhých 10 vteřin zakončil do prázdné brány Péťa Bouchal – 1:4. Ve dvanácté minutě se prosadil Bert Manuel a do sítě domácího gólmana spadl i dlouhý lob Ondry Krejčího. Po první třetině bylo tedy skóre 6:1 pro Letohrad. Hned na začátku druhé části využil přesilovku Petr Schwach, který zvýšil na 8:1. Další gól vstřelil kapitán Max Fišer a Schwach poté přidal dalšídva góly. Chvíli poté vystřelil nechytatelnou střelu do šibenice domácí Babka – 10:2. Druhou přesilovou hru využil opět Schwach a zkompletoval tak svůj druhý hattrick. Ve třetí třetině po vyloučení Simony Markové vstřelil gól z oslabení Schwach a později využil přesilovou hru Pavel Bouchal – 13:2. Dvě minuty před koncem snížil na konečných 13:3 Zahálka.

Sestava Letohradu: Stejskal – Krejčí, Martinek, Nováková, Bouchal Pavel, Bouchal Petr, Fišer, Manuel, Marková, Motyčka, Rubeš, Schwach, Toman

Starší žáci se v tabulce posunuli na 4. místo s 9 body. V sobotu 13. listopadu je čeká poslední zápas podzimní části proti bílému týmu Pardubic. S nimi se už Jeleni utkali v 1. kole, doma vyhráli 4:1. Nyní jedou do Polabin, zápas začíná v 9:30.