Pardubic. V zápase jasně dominovali už od první minutě

a vybojovali si pětibrankovou výhru. V průběžné tabulce jsou

na šestém místě a už tento víkend je čekají hned dva domácí z

ápasy – v sobotu v 9.30 hodin hostí „bílý“ tým Pardubic,

v neděli od 10 hodin pak sehrají odložený zápas

se Svítkovem Pardubice.

SK Hokejbal Letohrad - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "modrý tým" 8:3 (4:2, 3:0, 1:1)

Branky: 1:14 SH Lux (Šmídek), 10:17 PP Lux (Šmídek), 12:11 PP Šmídek (Fišer), 14:52 Lux, 17:16 Šmídek (Fišer), 24:36 Šťovíček (Lux), 27:41 Krejčí (Lux), 35:58 Fišer (Šmídek, Neruda) - 7:29 Kořínek (Horák), 11:05 Mikulová (Vodvárka), 33:05 Kořínek

Vyloučení: 3:5, využití: 2:0, v oslabení: 1:0, střely: 42:49

Sestava Letohradu: Stejskal - Krejčí, Neruda, Nováková, Šmídek, Fišer, Lux, Marková, Motyčka, Šťovíček

V sobotu 19. září přijel do Letohradu modrý tým Pardubic. Hned po minutě zápasu přišlo první vyloučení na straně Letohradu. Po devíti vteřinách otevřel skóre Tomáš Lux v oslabení! V osmé minutě srovnal Jan Kořínek, ale o pár minut později už z přesilovky vstřelil druhý gól Tomáš Lux. O minutu později zase hosté srovnali z hokejky Terezy Mikulové. Za další minutu si Jeleni vzali vedení zpět. Z přesilové hry skóroval Jára Šmídek, který přihrál na obě předchozí branky. Osm vteřin před koncem první třetiny zvýšil Lux na 4:2. Ve druhé třetině se radovali jen Jeleni a to ze tří gólů - sedmnáctá minuta Šmídek, pětadvacátá minuta Šťovíček a v osmadvacáté minutě Krejčí. Po druhé třetině svítil na časomíře stav 7:2. Pardubicím se povedlo ve třiatřicáté minutě snížit skóre na 7:3, ale o dvě minuty později vstřelil gól Max Fišer, který tím dal poslední gól zápasu. Letohrad porazil Pardubice 8:3.