Načítání ...
Starší žáci odehráli turnaj v Letohradě
19.6.2020 14:51
6ba00da5-abda-4383-8917-7e6c121238311
 

První zápasy po koronavirové pauze odehráli v Letohradě starší žáci. Čekaly je tři zápasy. První s týmem ze Svitav, druhý s Brnem
a poslední s Pardubicemi.

SK Hokejbal Letohrad - Sršni Svitavy 1:6

První zápas odehráli domácí s týmem ze Svitav. Do utkání vstoupili lépe Jeleni po střele Járy Šmídka, která prošla gólmanovi mezi nohama do brány. Potom už ale střílely góly jen Svitavy. Letohrad měl opravdu málo šancí a zápas skončil 1:6.

Sestřih zápasu: https://www.youtube.com/watch?v=T95tWplQl2Q

 

Eagles Brno - SK Hokejbal Letohrad 4:1

V prvních minutách zápasu dostali Letohradští 3 góly. Jára Šmídek dokázal snížit na 1:3. Potom začali domácí lépe bránit a ve zbytku zápasu dostali už jen jeden gól - 4:1.

Sestřih zápasu: https://www.youtube.com/watch?v=kTA4CXtL4bc&t=1s

 

SK Hokejbal Letohrad - HBC Autosklo Pardubice 1:2sn

Poslední zápas začali lépe Jeleni, kdy po gólu Radky Kalouskové vedli 1:0. Pardubice vstřelily branku až ve druhé polovině. Poté už to Jeleni dokázali ubránit a tak přišly na řadu nájezdy. Ty vyšly lépe pro Pardubice, které se tak mohly radovat z vítězství.

Sestřih zápasu: https://www.youtube.com/watch?v=jZRT6XoyCWk&t=1s

Fotogalerie ze zápasu: Petra Marková


 

Město Letohrad finančně podporuje činnost
SK Hokejbal Letohrad, z. s.
www.letohrad.eu

© 2018 SK Hokejbal Letohrad, z. s.Ášekwebdesign

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje hokejbal-letohrad.com.

FelixNET©