Načítání ...
Starší žáci nevstřelili ve Svitavách ani gól a poprvé v sezóně prohráli
6.10.2021 9:19
a15ad588-5f9e-4fdf-bc5a-9355274b47f81

Starší žáci – V sobotu 2. října se ve Svitavách představil Letohrad. Už od začátku byli Sršni mnohem lepší a bylo to znát i na konečném skóre, které se zastavilo na desítce.

TJ Sršni Svitavy vs. SK Hokejbal Letohrad 10:0

(3:0, 2:0, 5:0)

Branky a nahrávky: 00:30 Košíková (Zavoralová), 06:50 Draessler (Košíková), 13:14 Kantorová, 16:49 Zavoral (Prokop), 19:57 Prokop (Kačurik), 31:46 Kantorová (Draessler), 36:17 Kukla (Červený), 41:57 Zavoral, 42:28 Draessler (Zavoral), 44:07 Prokop

Střely: 49:11, vyloučení: 1:1, využití: 0:0, diváků: 24

Už po 30 sekundách hry vstřelily Svitavy svou první branku, na tu druhou museli chvíli čekat do sedmé minuty. První třetina skončila pro Sršně 3:0. Do druhé části šli Jeleni na hřiště vstřelit branku a zápas zdramatizovat. Hned v 17. minutě ale domácí zvýšili vedení o čtyři branky. Letohrad se postupně dostával více k míčku, ale vytvořil si velmi málo šancí. Za celý zápas vyprodukovali Jeleni 11 střel. Oproti tomu Svitavy vystřelili na brankáře Petra Stejskala téměř padesátkrát. Ten dostal ve třetí třetině ještě pět branek. Jeleni měli ke konci zápasu pár šancí na vstřelení alespoň jednoho gólu, což se nepodařilo – 10:0.

Sestava: Stejskal – Bouchal Pavel, Bouchal Petr, Krejčí, Kubíček, Martinek, Fišer, Manuel, Schwach, Motyčka, Šťovíček, Ščudlová, Toman

Fotogalerie ze zápasu (foto: Petra Marková)

Letohrad se v tabulce propadl o jednu pozici na 4. místo za Svitavy. Příští utkání čeká starší žáky 16. října s modrým týmem Pardubic. Utkání začíná v Letohradě ve 13 hodin.