Načítání ...
Starší žáci na Pardubice nestačili
23.10.2021 9:13

Starší žáci – V sobotu 16. října přijeli do Letohradu hráči modrého týmu Pardubic. Zápas byl od začátku v jejich režii s konečným výsledkem 11:1. Jediný gól Letohradu vstřelil kapitán Max Fišer.

SK Hokejbal Letohrad vs. HBC Pardubice – Modrý tým 1:11

(0:3, 1:3, 0:5)

Branky a nahrávky: 26:58 Fišer (Bouchal Petr, Manuel) - 00:29 Landsman (Kupka, Hlaváček), 00:37 Hlaváček (Kupka), 11:49 Salamon, 15:28 Reinberg (Kmínek), 27:12 Hlaváček (Kmínek), 28:41 Reinberg (Kmínek), 37:52 Blažek (Landsman), 39:36 Reinberg (Hlaváček, Rampír), 40:12 Kupka (Švidrnoch), 40:40 Závodský (Hlaváček, Landsman), 40:56 Blažek (Rampír)

Střely: 24:79, vyloučení: 1:3, využití: 1:0, diváků: 16

Ve čtvrtém utkání této sezóny nastoupili starší žáci proti vedoucímu týmu tabulky. Bylo to znát hned v první minutě, kdy se modrý tým Pardubic prosadil dvakrát. Poté se hra trochu vyrovnala, ale Letohrad si nedokázal vytvořit větší šance. V první třetině ještě hosté vstřelili jednu branku a stav byl 3:0. Jelenům opět utekl začátek druhé třetiny, když inkasovali po 28 vteřinách – 4:0. Ve 26. minutě dokázal Max Fišer využít chyby v obraně a vstřelil gól. Další gól padl až ve 28. minutě, pardubický Hlaváček zvýšil na 5:1. Ke konci zápasu byla znát únava letohradských hráčů, kterých bylo pouze devět. Ve třetí třetině totiž Pardubice vstřelily 5 branek. Konečné skóre tak bylo 11:1 a rozdíl deseti branek byl stejný jako v zápase ve Svitavách. Na brankáře Stejskala letělo za celý zápas téměř 80 střel.

Letohrad je v tabulce na 5. místě, má ale ještě o jedno utkání méně než první 3 týmy. Příští utkání čeká starší žáky hned 23. října ve Svítkově. Utkání začíná v 9:30.

Sestava: Stejskal – Bouchal Petr, Bouchal Pavel, Krejčí, Martinek, Fišer, Manuel, Marková, Nováková, Šťovíček

Fotogalerie ze zápasu (foto: Petra Marková)