Načítání ...
Přípravka vstoupila do nové sezóny turnajem ve Svítkově
15.9.2021 5:29
c09e7226-e3bc-4428-91ef-ab1a059657821

PřípravkaV sobotu 11. září do Svítkova vyrazila pouze čtyři děvčata a dva kluci z minipřípravky. Domů odjížděli s jednou výhrou, jednou remízou a dvěma prohrami. Přesto si turnaj užili a rozhodně se neztratili. Ve čtyřech zápasech nasázeli 11 gólů. Příští turnaj odehraje přípravka hned tuto sobotu 18.9. doma v Letohradě.

Výsledky Letohradu:

Letohrad vs. Svítkov – bílý tým 3:4

Letohrad vs. Hradec Králové 4:2

Letohrad vs. Svítkov – černý tým 1:1

Letohrad vs. Heřmanův Městec 3:5

V prvním zápase hráli malí Jeleni s domácím bílým týmem. Bojovali statečně a prohra byla opravdu těsná – 3:4. Do druhého zápasu nastoupili bez přestávky proti Hradci Králové. První poločas se velmi vydařil, v druhém pak již docházely síly, ale výhru 4:2 Letohradští udrželi. Do třetího zápasu Jeleni vyměnili gólmanky a odehráli velmi povedený zápas se svítkovským černým týmem. O výhru přišli až v poslední minutě, s remízou 1:1 ale byli spokojení. V posledním zápase čekal na Jeleny tým z Heřmanova Městce. Zápas byl velmi bohatý na góly, více jich ale vstřelili Ježci. Prohra 3:5 trochu mrzela, ale rozhodně to nebyla ostuda.

Sestava Letohradu: Krejčová, Majvaldová – Luxová, Ščudlová, Ščudla, Šťovíček

Utkání zhodnotil trenér Petr Šťovíček: „Na sobotní turnaj do Svítkova jsme po spoustě omluvenek vyrazili s pěti hráči do pole a brankářem. Rozpis nám vyšel tak, že jsme hráli dva zápasy po sobě, pak bylo volno a další dvojzápas. Měl jsem obavu, že dojdou síly a hráčům se nebude chtít bojovat. Nasazení zůstalo stoprocentní a únava se projevila jen lehce. Fyzická příprava z letního kempu byla na hráčích vidět. Celkově povedený turnaj.“

Fotogalerie z turnaje (autor Tereza Krejčová)