Načítání ...
Přípravka sehrála turnaj v Chrudimi, brala jednu výhru
25.9.2020 16:36
fbea01ff-2d4f-47c9-8bc1-bbcdf8dffa631
 

V třetí zářijové sobotě odstartoval Východočeský přebor přípravek, Letohrad mezi účastníky nechyběl. Mladí Jeleni pod vedením Petra Šťovíčka, Josefa Stejskala a Terezy Krejčové vyrazili do Chrudimi, kde odehráli čtyři zápasy.

 

„Přípravka odstartovala novou sezonu jednou výhrou a třemi porážkami. V prvním zápase proti domácí Chrudimi jsme předvedli vynikající první půli, běhavý a bojovný hokejbal bez chyb. V druhé části jsme usnuli na vavřínech a nakonec měli co dělat, abychom vedení  udrželi.  Následující zápas proti bílému Svítkovu jsme byly pomalejší. Třetí zápas s černým Svitkovém byl boj o každý metr, soupeře jsme přestříleli, ale nedáš - dostaneš. Byl to nejhezčí výkon, za který si celý tým zaslouží pochvalu! V posledním zápase nás doslova převálcovala českotřebovská lokomotiva, ono i prohrávat se musíme naučit,“ hodnotil kouč Petr Šťovíček.


Sestava Letohradu: Krejčová Aneta – Šťovíček Vít, Ščudlová Tereza, Stejskal Dan, Manuel Alberto, Ščudla František, Vacek Sebastian, Bouchal Pavel

 

Fotogalerie z turnaje: Tereza Krejčová


 

Další turnaj letohradskou drobotinu čeká už tento víkend, v sobotu 26. září vyráží minipřípravka do Polabin. Přípravka další turnaj odehraje 10. října s místy konání v Přelouči či Pardubicích – Polabinách.


 

Město Letohrad finančně podporuje činnost
SK Hokejbal Letohrad, z. s.
www.letohrad.eu

© 2018 SK Hokejbal Letohrad, z. s.Ášekwebdesign

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje hokejbal-letohrad.com.

FelixNET©