Načítání ...
Přípravka odehrála domácí turnaj, má za sebou čtyři zápasy
24.11.2021 23:01
61c31fdd-3ad4-4616-b367-43152cabd9bc1
 

Přípravka – Poslední turnaj má za sebou letohradská přípravka, na domácím turnaji se v sobotu 20. listopadu představilo 5 týmů. Odehráli zápasy každý s každým, tedy 4 utkání. Výsledkově se moc nevedlo, ale v této kategorii nejsou výsledky to nejdůležitější.

  

Výsledky Letohradu:

Letohrad vs. Svítkov - černí 2:3

Letohrad vs. Eagles Brno 4:0

Letohrad vs. Polička 0:6

Letohrad vs. Svítkov – bílí 4:6

 

Sestřih turnaje: https://youtu.be/t_0CjOd-WBY

Fotogalerie z turnaje (foto: Tereza Krejčová) - www.hokejbal-letohrad.rajce.net

 

Sestava Letohradu: Krejčová, Majvaldová – Brožek, Luxová, Ščudlová, Vacek, Vacková, Bříza, Šťovíček

 

Turnaj zhodnotil trenér Petr Šťovíček: „Domácí turnaj se podařil. Na to, že se listopad přehoupl do druhé poloviny, počasí vyšlo na výbornou. Přijela k nám dvě družstva ze Svítkova, jedno z Poličky a jedno z Brna. Výsledkově se nám moc nevedlo, ale to nevadí. Děti se snažily, hrou se dobře bavily a měly radost i z drobných úspěchů. Za všechno hovoří situace po zápasu s Brnem. Dostali jsme klepec, ale brankářka Anetka mi s ohromnou radostí přišla říct, že jsme se hodně zlepšili, protože nám dali o dva góly méně než minule!“

 

Podzimní část sezony 2021/2022 je minulostí

 

Turnajem v Letohradě pro Jeleny skončila podzimní část. Turnaje mladších žáků a přípravky vedl kouč Petr Šťovíček, který podzimní část sezony zhodnotil: Nečekal jsem, že odehrajeme podzim až do konce, ale povedlo se. S mladšími žáky jsme zvládli všech šest turnajů - 20 zápasů.  Poměrně úzkou hráčskou základnu doplňovali přípravkoví i minipřípravkoví hráči, pro které to bylo něco úplně nového. Tým pracoval dobře, každý si našel svoji roli a byla radost se dívat, jak to šlape. S přípravkou jsme byli na pěti turnajích a užili si spoustu zápasů." Ve dvou turnajích se na podzim ukázala i letohradská minipřípravka pod vedením trenéra Josefa Stejskala. "Minipřípravka si zahrála dva turnaje. Třetí byl bez naší účasti, nemoci a karantény nám nedovolily odjet. Mrzí mě, že jsme nedokázali získat dostatek nových hráčů, abychom postavili kategorii mikropřípravky. Přes zimu musíme vymyslet zajímavé náborové akce, abychom ukázali náš sport nejen dětem, ale hlavně rodičům," doplnil Petr Šťovíček, který společně s Josefem Stejskalem vede tréninky nejmenších.

 

Nejmladší hokejbalisty teď čeká do konce prosince pauza a pokud situace a aktuální nařízení dovolí, od ledna by měla začít zimní příprava v tělocvičně. První turnaj jarní části v roce 2022 je plánován na 19. března pro přípravku, minipřípravka má hrát o týden později, tedy 26. března. Mladším žákům jarní část sezony začíná 13. března.

 

 


 

Město Letohrad finančně podporuje činnost
SK Hokejbal Letohrad, z. s.
www.letohrad.eu

© 2018 SK Hokejbal Letohrad, z. s.Ášekwebdesign

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje hokejbal-letohrad.com.

FelixNET©