Načítání ...
Nejmladší Jeleni začali sezonu soustředěním, nechyběl ani adrenalin
25.8.2018 20:40
Čtyřiadvacet dětí si příměstský tábor užilo. Foto: Vlastimil Janoušek1
 

TZ -  V týdnu před oslavami 30 let klubu patřilo hřiště mladým hokejbalistům kategorií mladší žáci, přípravka a minipřípravka. Pětidenní příměstský tábor tak otevřel přípravu na novou sezonu.

Tři tréninky denně, střídající se fyzická příprava s pilováním hokejbalových dovedností oživená o zábavné hry, to byl program pěti dnů letošního příměstského tábora. „Čtyřiadvacet dětí jsme rozdělili do dvou skupin a každá z nich měla program uzpůsoben na míru,“ uvedla hlavní organizátorka tábora Iva Janoušková. řekla Iva Janoušková.

Kromě tréninků ale zbyl čas i na tmelení kolektivu. Trenéři totiž oproti minulým letům účastníkům dopřáli jednu novinku: možnost ze čtvrtka na pátek přespat přímo v budově hokejbalu. A to chtěli skoro všichni. „A samozřejmě jsme nešli hned po opékání buřtů spát, po setmění jsme vyrazili na „bojovku“ do nedalekého lesíka, kterou skvěle zorganizovala a pomocníky bryskně sehnala Kristýna Mačátová. Pro děti to byl velký adrenalin, ale jsem ráda, že všech jednadvacet kluků a holek, kteří na hřišti spali, tuhle hozenou rukavici zvedli a dobrodružství si užili,“ podotkla Iva Janoušková.

Hokejbalisté po soustředění začali s tréninky, do konce prázdnin jednou týdně, od září pak dvakrát týdně. Minipřípravka pod vedením Ivy Janouškové a Vanesy Halbrštátové bude trénovat každou středu od 16.30 do 18.00 hodin a každý pátek od 16.00 do 17.30 hodin, mladší žáci a přípravka pod vedením trenérů Vlastimila Janouška a Petra Břízy každé úterý od 16.30 do 18.00 hodin a každý čtvrtek od 17.00 do 18.30 hodin.


 

Město Letohrad finančně podporuje činnost
SK Hokejbal Letohrad, z. s.
www.letohrad.eu

© 2018 SK Hokejbal Letohrad, z. s.Ášekwebdesign

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje hokejbal-letohrad.com.

FelixNET©