Načítání ...
Nábor No. 2: Padesátka dětí v tělocvičně
23.3.2020 19:57
4f2e284e-d314-45b3-a667-97a21fb254951
 

Během února a března se letohradští Jeleni tradičně pustili do náborových akcí. Po úspěšné akci s dětmi z Taušlovky si organizátorky z klubu pozvaly i děti z druhé letohradské školky, a to MŠ U Dvora. A protože jich bylo dost, rozdělily si to nadvakrát.

 

Organizační taktovky se tentokrát ujaly Iva Janoušková a Tereza Krejčová z realizačního týmu minipřípravky. Ve středu 26. února přišlo osmnáct dětí, o týden později, 4. března pak třicet. „Program obou dopolední byl takřka stejný, nejprve rozběhání, rozcvička s kloboučky, pak hry, třeba Mrazík, Pizza, nemocnice a další,“ vypočítává části programu Iva Janoušková a dodává: „Samozřejmě nechyběly štafety, děti si užily kotouly, přebíhání lavičky i seznámení s Bosu, což je balanční pomůcka, kterou v klubu využíváme.“

 

Na závěr nechyběl zápas, byť s ne úplně hokejbalovými hokejkami, ale děti vědí, jak to je… :-) Každé z nich na závěr dostalo odměnu, v balíčku klubových pozorností nechyběl ani náborový leták, protože Jeleni stále hledají nové tváře. „I když nám v současné době sezonu přerušila pandemie koronaviru, život se nezastavil a jakmile to bude možné, opět se vrátíme na hřiště. A pak uvidíme, jestli stihneme na jaře plánovaný turnaj školek. Každopádně už nyní známe termín příměstského tábora, který se uskuteční 3. - 7. srpna, hlásit se můžete už nyní,“ vyzývá Iva Janoušková.

 

Z důvodu pandemie koronaviru jsou v klubu aktuálně pozastaveny všechny tréninky, ale jakmile se opět začne trénovat, budeme vás informovat prostřednictvím našeho webu a Facebooku. Případně se můžete dotázat telefonicky, dotazy zodpoví Iva Janoušková (tel. 775 621 254).

 

Fotogalerie z obou náborových akcí jsou už teď na klubovém rajčeti - odkaz ZDE


 

Město Letohrad finančně podporuje činnost
SK Hokejbal Letohrad, z. s.
www.letohrad.eu

© 2018 SK Hokejbal Letohrad, z. s.Ášekwebdesign

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje hokejbal-letohrad.com.

FelixNET©