Načítání ...
Mladším žákům se na turnaji ve Svítkově nedařilo
6.10.2021 9:30
fbfaf850-3004-4186-90ec-3698a88385fc1

Mladší žáci – V neděli 3. října odehráli mladší žáci tři zápasy a nevstřelili, stejně jako starší žáci v sobotu, ani branku.

SK Kometa Polička vs. SK Hokejbal Letohrad 6:0 (5:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 00:12 Tichý (Kačurik, Sklenářová), 01:05 Oblouk (Vetešník), 02:35 Kantorová, 05:50 Pavlis (Vetešník), 08:54 Pavlis (Švejda), 11:53 Pavlis

Střely: 22:8, vyloučení: 0:0

SK Hokejbal Letohrad vs. HBC Svítkov Stars Pardubice 0:1 (0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 16:05 Gruncl

Střely: 9:11, vyloučení: 2:1

HBC Pardubice vs. SK Hokejbal Letohrad 7:0 (4:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 01:10 Salamon (Bodlák), 05:33 Pletánek (Kmínek), 07:09 Bodlák (Ryšavý, Salamon), 08:50 Kmínek (Černý), 13:11 Fiala (Kmínek), 16:29 Salamon (Bureš), 19:59 Salamon

Střely: 26:2, vyloučení: 2:1

Letohradu se tento turnaj vůbec nepovedl. V prvním zápase prohrávali Jeleni už po dvanácti sekundách. Po první polovině byl stav pro Poličku 5:0. Ve druhé části se už hra srovnala a Polička vstřelila už jen jeden gól. Letohradu se i přes pár šancí gól vstřelit nepodařilo. Druhý zápas se Svítkovem byl nejvyrovnanější. Až do 16. minuty platil bezbrankový stav. Gruncl utekl letohradské obraně a vstřelil vedoucí gól. Půl minuty před koncem Jeleni odvolali brankáře a zkusili hru v šesti. Vyrovnávající gól ale nevstřelili a prohráli 1:0. Ani v třetím zápase se Letohradu nevedlo… Během dvaceti minut zápasu Pardubice vstřelily 7 branek a jasně vyhrály.

Sestava Letohradu: Bouchal Petr (Krejčová) – Blažek, Bouchal Pavel, Kubíček, Manuel, Marek, Martinek, Rubeš, Ščudlová, Stejskal, Vacková

Utkání zhodnotil zastupující trenér Josef Stejskal: „V neděli vyrazili mladší žáci na turnaj do Svítkova, kde se jim nedařilo v zakončení a bohužel všechny 3 zápasy prohráli. Vyzdvihnout bych chtěl moment v závěrečné části druhého utkání, kdy jsme za stavu 0:1 odvolali brankáře, a šestice hráčů na hřišti při posledním vhazování v útočném pásmu sehrála přesně to, na čem jsme se domluvili a byli jsme jen pár centimetrů od vyrovnání.“

Fotogalerie z turnaje (foto: Tereza Krejčová)

Další turnaj odehrají mladší žáci v sobotu 17. října na domácím hřišti.