Načítání ...
Mladí hokejbalisté za sebou mají soustředění na Mandlu
19.8.2020 12:17
29561c28-3571-4bdb-83ef-7850c5b746861
 

Druhý srpnový týden byl pro čtyřiadvacet kluků a holek a šestici vedoucích z klubu SK Hokejbal Letohrad ve znamení historicky prvního soustředění mládeže mimo domácí zázemí. Vyrazili do nedaleké Řetové, kde jim základnu poskytl penzion Mandl ve stejnojmenné osadě.

 

"Pětidenního soustředění se zúčastnilo sedmnáct kluků a sedm děvčat v rozmezí ročníků narození 2005 – 2013,“ konstatovala hlavní vedoucí tábora Iva Janoušková. Pro účastníky byl připraven bohatý program. „Využili jsme místní fotbalové hřiště, nejvíc času ale účastníci strávili v centru obce na místním multifunkčním hřišti, kde si pro ně hlavní trenér Michal Novák i ostatní trenéři a vedoucí připravili spoustu her a cvičení na rozvoj fyzičky i herních dovedností,“ nastínila trenérka. V osobním volnu pak nechyběly hry na stmelení kolektivu, kluci a holky „mastili“ karty, hráli deskové hry a ve čtvrtek večer pak zažili dobrodružnou noční hru s plněním úkolů.


„Našemu soustředění přálo počasí, zapršelo v pondělí odpoledne a největší ‚slejvák‘ pak přišel v pátek odpoledne, takže jsme museli oželet závěrečný fotbálek, nicméně v průběhu týdne bylo teplo a řada dětí využila možnost zchladit se v místním rybníku či pod pramenem tekoucím vedle chaty,“ nechala nahlédnout do programu Iva Janoušková.

 

Pro hokejbalisty to tak byl „odpal“ nové sezony, která začne v září. Tréninky již začaly, pro žáky do konce prázdnin každé úterý od 16.30 hodin, pro minipřípravku každou středu od 16.30 hodin. Víc informací k tréninkům podá Iva Janoušková (tel. 775 621 254).

 


OHLÉDNUTÍ ZA SOUSTŘEDĚNÍM

 

Galerie: https://hokejbal-letohrad.rajce.idnes.cz/Soustredeni_MANDL_2020/

 

Videosouhrn z dílny Ondřeje Krejčího: https://www.youtube.com/watch?v=kSgTJn6-RkA


 

Město Letohrad finančně podporuje činnost
SK Hokejbal Letohrad, z. s.
www.letohrad.eu

© 2018 SK Hokejbal Letohrad, z. s.Ášekwebdesign

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje hokejbal-letohrad.com.

FelixNET©