Načítání ...
Minipřípravka odehrála turnaj ve Svítkově i s novými hráči
29.9.2021 17:47
a008dd15-1295-4fdf-806f-aabae99bf97f1
 

Minipřípravka – První letošní turnaj má za sebou minipřípravka. V sobotu 25. září odjelo sedm hráčů do Svítkova. V sestavě bylo pár nováčků, kteří mají za sebou jen několik tréninků. Jeleni berou tři prohry a jednu výhru.

 

Výsledky Letohradu:

Letohrad vs. Svítkov - bílý 2:6

Letohrad vs. Pardubice 1:2

Letohrad vs. Svitavy 6:3

Letohrad vs. Svítkov - černý 0:8

  

Sestava: Lux – Luxová, Šťovíček, Stejskal, Novotný, Vágner, Oliva

Utkání zhodnotil trenér Letohradu Josef Stejskal: „Na sobotní turnaj minipřípravek ve Svítkově se nám bohužel sešla hromada omluvenek, museli jsme tedy sáhnout po hráčích, kteří s hokejbalem začínají a mají za sebou teprve pár tréninků. Do prvního zápasu jsme tedy šli se značnou nervozitou a první půlku prohráli 0:4, do druhé půlky už nastoupily rozkoukané děti a zvládli jsme se soupeřem držet krok 2:2. Druhý zápas jsme hráli ihned po prvním a utkání bylo velmi vyrovnané až do samého závěru, kdy jsme těsně před koncem dostali gól na 1:2. Do třetího zápasu jsme šli s chutí a motivací poturnajové odměny v podobě McDonalda, která nám přinesla vítězství 6:3! V posledním čtvrtém zápase se projevila únava nejmladších dětí, která zapříčinila výsledek 0:8. I přes tři prohry turnaj hodnotím jako povedený, musím pochválit snahu kluků, kteří si odbyli premiéru a rychle se do týmu zapracovávají.“

 

Přípravka i minipřípravka mají v sobotu 2. října volno. Další turnaj čeká přípravku 9. října a minipřípravku o týden později.

 

 


 

Město Letohrad finančně podporuje činnost
SK Hokejbal Letohrad, z. s.
www.letohrad.eu

© 2018 SK Hokejbal Letohrad, z. s.Ášekwebdesign

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje hokejbal-letohrad.com.

FelixNET©