Načítání ...
Jeleni rozšiřují své řady, přidej se i Ty!
15.9.2021 5:05
1121b775-97d9-41aa-8464-54197279f83c1
 

Nová sezona 2021/2022 je tu a hokejbalistou se může stát každý. I s tímto mottem přivítali ve čtvrtek 9. září trenéři mládeže v náborové akci prvňáky a druháky ze Základní školy Komenského v Letohradě skoro šest desítek kluků a holek.

 

 

Organizace náborové akce se ujal trenér mladších žáků a přípravky Petr Šťovíček ve spolupráci s Josefem Stejskalem a Terezou, Ondrou a Anetkou Krejčovými. Pro děti přichystali nejprve pár her, poté pár stanovišť s hokejbalovými dovednostmi a nakonec nechyběla ani hra. „Všechny děti byly super, myslím, že se nábor povedl a teď nezbývá než čekat, kdo z kluků a holek se k nám připojí,“ konstatoval Petr Šťovíček. (Foto: ZŠ Komenského Letohrad)

 

Tím nábory v klubu nekončí, už ve středu 15. září se uskuteční akce v podobném duchu pro prvňáky ze Základní školy U Dvora v Letohradě a v termínu 20. a 21. září hokejbalové hřiště navštíví předškoláci z obou letohradských mateřských škol. „Přivítáme všechny kluky i holky od čtyř let věku. Pro začátek nic nepotřebují, pouze sportovní oblečení a obuv a chuť si zahrát a poznat něco nového, všechno ostatní jim půjčíme,“ uvedla za náborový tým klubu Iva Janoušková. Kdo chce dorazit na trénink přípravky, může ve středu a v pátek od 16.30 hodin, více informací se dozvíte na tel. 775 621 254.

 

 

Čtvrtek 9. září byl také ve znamení tradičního Běháme pro… Sportovně-charitativní akce se každoročně koná v centru Letohradu a na Václavském náměstí ani letos nechyběli hokejbalisté s nafukovací mobilní střelnicí. Letošní Běháme pro… se uskutečnilo na podporu Jižní Moravy postižené tornádem, zúčastnilo se 252 účastníků a celkem se vybralo 23 751 korun.

 

Fotogalerie z akce (autor Petra Marková)


 

Město Letohrad finančně podporuje činnost
SK Hokejbal Letohrad, z. s.
www.letohrad.eu

© 2018 SK Hokejbal Letohrad, z. s.Ášekwebdesign

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje hokejbal-letohrad.com.

FelixNET©