Načítání ...
Jeleni po 6 zápasech slaví vítězství! Na domácí půdě udolali Dobřany
8.11.2021 22:59
434ae5b1-8b27-47c0-a702-de1484848ecb1
 

V sobotu 6. listopadu se letohradský extraligový tým mužů představil na domácím hřišti proti Dobřanům. Jeleni svedli se západočeským souborem více než vyrovnanou partii, hostující potrestali dvě vyloučení, Letohrad se v přesilovkách prosadit nedokázal, ale i tak oslavil vítězství 3:2!

 

SK Hokejbal Letohrad vs. TJ Snack Dobřany 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)

 

Branky a nahrávky: 6. Rozlílek (Bureš), 21. Levý (Cvejn), 26. Faltus (Cvejn, Levý) – 10. Malecha (Šlehofer), 17. Braun (Štěpánek, Šlehofer)

Střely: 26:29, vyloučení: 7:5, využití přesilovek: 0:2, v oslabení: 0:0, diváků: 72

 

Úvodní část nabídla větší aktivitu Jelenů, kteří šli v 6. minutě do vedení po krásné brejkové situaci Víta Rozlílka, který rozradostnil domácí fanoušky kličkou do bekhendu. Poté se ale domácí nechali několikrát za sebou zbytečně vyloučit z přemíry snahy a Matyáš Malecha v jedné z přesilových her z pravého kruhu napřáhl až k nebesům a rozvlnil síť za zády Nováka. Rázem tak bylo vyrovnáno, ale ve hře 5 na 5 byla k vidění větší aktivita na domácí straně.

 

Prostřední část začala dalším vyloučením domácích a Dobřany opět trestaly! Tentokrát to vzal na sebe čerstvý reprezentační útočník David Braun, který si to z pravé strany namířil napřímo do brankoviště a o levou tyčku poslal balónek za záda jinak perfektně chytajícího Nováka. Letohrad se z obratu ve skóre otřepal v polovině zápasy, kdy se David Levý procpal kolem mantinelu do úniku a střelou mezi vyrážečkou a tělem dobřanského brankáře propasíroval balónek do sítě. Po vyrovnání převzali otěže druhé části Jeleni, kteří se po krásné kombinaci a zakončení do bekhendu Filipa Faltuse radovali z vedení 3:2.

 

Těsný náskok domácí udrželi až do konce utkání, Dobřany si ale před koncem zahrály přesilovou hru, odvolaly brankáře a hrály v 6 proti 4 letohradským hráčům. Ti se perfektně a srdnatě bránili, a nakonec oslavili ubojované, ale nesmírně cenné vítězství.

 

Sestava Letohradu: Novák (Sterenčák) – Anýž „A“, Bureš, Hejtmánek, Adamec „A“, Geba – Halbrštát „C“, Macháček, Faltus, Faltejsek, Bogdány, Rozlílek, Levý, Cvejn, Hubálek O.

 

Fotogalerie ze zápasu (foto: Petra Marková)


 

Město Letohrad finančně podporuje činnost
SK Hokejbal Letohrad, z. s.
www.letohrad.eu

© 2018 SK Hokejbal Letohrad, z. s.Ášekwebdesign

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje hokejbal-letohrad.com.

FelixNET©