Načítání ...
Jeleni na Běháme pro… opět postavili střelnici
4.10.2018 21:25
9b9bf874-d129-423f-870b-1a224a43c03c1
 
OhlédnutíDruhý zářijový čtvrtek v Letohradě tradičně patří Běháme pro… Na sportovně – charitativní akci nechyběli znovu ani hokejbalisté, kteří tu stejně jako loni postavili nafukovací střelnici.

Jeleni patří mezi tradiční účastníky. Už tu byli s brankou a hokejkami, jeden rok na náměstí postavili hřiště a nechali zahrát školáky miniturnaj a nyní, podruhé za sebou, mohly děti řádit v nafukovací střelnici. „Děkujeme svazu za její zapůjčení, pro děti je to příjemné oživení. Nezastíráme ale, že Běháme pro… je pro nás i propagační a náborovou akcí,“ uvedla za klub Iva Janoušková. Na místě akci zajistil místopředseda klubu Vlastimil Janoušek se svým realizačním týmem od žáků Petrem Břízou a Petrou Markovou, přímo na ploše pak pomoci Petr Stejskal a Ondra Krejčí. „Všem patří díky. I když konec akce propršel, tak jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit,“ dodala.

Letošní Běháme pro… podpořilo tamní Lesní klub, a to částkou 20 452 korun.


 

Město Letohrad finančně podporuje činnost
SK Hokejbal Letohrad, z. s.
www.letohrad.eu

© 2018 SK Hokejbal Letohrad, z. s.Ášekwebdesign

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje hokejbal-letohrad.com.

FelixNET©