Načítání ...
Jeleni mají první dva body za výhru na nájezdy v Hradci
2.10.2020 18:08
75a4f2fe-51a1-45a9-93f0-4f17c76478f51

Letohradští extraligoví hokejbalisté mají za sebou tři utkání a v tom posledním si připsali své první body letošní sezony. Ve východočeském derby v Hradci Králové musely rozhodnout až nájezdy, padlo celkem devět branek. Letohrad je v průběžné tabulce na osmém místě a už v sobotu 3. října doma hostí Kovo Praha. Zápas začíná v 14 hodin.

HBC Hradec Králové 1988 - SK Hokejbal Letohrad 4:5 ss (1:0, 3:3, 0:1 - 0:0)

Branky a nahrávky: 14. Březina (Jiřík, Svoboda), 16. Krejčík (Fanderlík), 22. Bacovský (Novák), 25. Bacovský (Novák) – 20. Štefka (Věchet, Bečka), 22. Halbrštát (Štefka), 24. Řehák (Věchet), 40. Halbrštát (Faltus, Štefka), 50. Štefka.

Střely: 46:20, vyloučení: 4:5, využití přesilovek: 0:1, oslabení: 1:0, diváků: 63.

Zápas v Hradci Králové se téměř celou první třetinu hrál bez gólů, ten první padl až ve čtrnácté minutě z hokejky Březiny. Zkraje druhé třetiny se Hradec ujal dvoubrankového vedení, na které dokázal Letohrad zareagovat. Na první branku Filipa Štefky však opět odpověděli domácí, kteří si vzali svoje vedení zpátky. Hostující celek se ale nevzdával a ve čtyřiadvacáté minutě bylo vyrovnáno. Byl to ale opět Hradec, kdo se dostal díky druhému přesnému zásahu Jana Bacovského do vedení. Letohrad však i tentokrát vyrovnal a nakonec to byl on, kdo bral po samostatných stříleních o bod více, a to díky vítěznému gólu Filipa Štefky.