Načítání ...
Jeleni ani napodruhé na body nedosáhli, z Mostu přijeli bez bodu
25.9.2020 17:28
696fc1ab-f05d-47c2-aa8b-db5c50c7109a1
 

Nejvyšší mužská hokejbalová soutěž o víkendu pokračovala

 

dalším kolem, které Letohradu naplánovalo výjezd na sever Čech.

 

Z původního dvojzápasu zbyl kvůli karanténě Ústí nad Labem

 

pouze střet s Mostem. Ten se odehrál v sobotu a Letohrad,

 

ačkoli soupeře přestřílel, vstřelil o branku méně a nakonec odjel

 

domů bez bodu. Jeleni jsou po dvou kolech bez bodu

 

na devátém místě průběžné extraligové tabulky a další výjezd

 

 je čeká už v neděli – ve 14 hodin vyjíždí

 

k východočeskému derby do Hradce Králové.

 


 

HBC Most – SK Hokejbal Letohrad 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)

 

Branky: 16:04 Štěpáník (Sýkora), 30:59 Drož (Singer, Procházka), 43:47 Hnízdil (Sýkora, Štěpáník) – 23:29 SH Macháček (Geba), 40:57 Geba (Rozlílek, Vychytil)

Vyloučení: 4:4, využití: 0:0, v oslabení: 0:1, střely: 20:27


Sestava Mostu: Svoboda (Gerlich) – Chyba, Kastner, Popluhar, Rejthar, Bruštík, Drenčko, Drož, Hnízdil, Novák, Procházka, Singer, Štěpáník, Sýkora


Sestava Letohradu: Šimara (Novák) – Adamec, Anýž, Bečka, Geba, Hejtmánek, Krejsa, Faltejsek, Faltus, Halbrštát, Hubálek, Macháček, Řehák, Rozlílek, Štefka, Věchet, Vychytil


Zápas v Mostě se nesl první třetinu bez branek, otevřít skóre se podařilo na začátku druhé třetiny domácímu Štěpáníkovi. Most vedl více než sedm minut, pak se ale ve vlastním oslabení prosadil Michal Macháček – 1:1. „Bylo to hezké utkání, až na ten výsledek. Začali jsme dobře, hráli jsme dobře i do obrany. Dokázali jsme si vytvořit šance, ale neproměnili jsme, a to ani do prázdné brány. Soupeř se následně opět dostal do vedení, když po naší chybě využil přečíslení, ale nám se opět povedlo vyrovnat,“ popisuje průběh zápasu kouč Letohradu Tomáš Friml. O druhý vyrovnávací gól se postaral Karel Geba. „A když už jsme si mysleli, že zápas dojde do prodloužení, tak jsme udělali zbytečnou chybu na modré čáře a soupeř to dokázal potrestat,“ krčí rameny kouč.


Už v neděli Jeleni vyjíždějí na půdu Hradce Králové. „Hradec už loni předváděl velmi kvalitní hokejbal, letos tomu není jinak, čeká nás velmi těžké utkání. Ale věřím týmu, že si tentokrát body přivezeme,“ burcuje tým Tomáš Friml.


 

Město Letohrad finančně podporuje činnost
SK Hokejbal Letohrad, z. s.
www.letohrad.eu

© 2018 SK Hokejbal Letohrad, z. s.Ášekwebdesign

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje hokejbal-letohrad.com.

FelixNET©