Načítání ...
Hokejbalisté v centru města postavili hokejbalovou střelnici, nábor trvá celoročně
17.9.2020 16:44
d1fde708-a106-465c-9ce2-cd7291bd305f1
 

Tradiční zářijová akce Běháme pro… byla i letos za účasti hokejbalistů. Ti díky spolupráci s Českomoravským svazem hokejbalu u kostela na náměstí postavili mobilní hokejbalovou střelnici. Nafukovací atrakce lákala kluky i holky, kteří poté, co se dostatečně vyřádili, dostali od zástupců klubu náborový letáček i malou odměnu. „O letošní organizaci se postarali Petr Šťovíček, Petra Marková, Petr Stejskal a Ondřej Krejčí, díky patří nejen jim, ale i Sašovi Chládkovi a Vlastimilu Janouškovi, kteří také přiložili ruku k dílu,“ konstatovala Iva Janoušková z náborového týmu klubu.

 

Fotogalerie z Běháme pro...2020

 

Výtěžek letošního Běháme pro… patřil Péči o duševní zdraví. Pro hokejbalisty je akce jednou z pravidelných náborových aktivit. Rozhodně ale není jedinou. „V září letošního roku jsme se zapojili do kampaně svazu zvané Popadni hokejku a hraj hokejbal! Díky podpoře svazu jsme všem prvňáčkům v obou letohradských školách poslali na stůl v první školní den balíček s hokejbalovou tématikou, současně nám vyšel náborový inzerát v Deníku Extra a Letohradští ho uvidí i ve zpravodaji,“ popsala aktivity klubu Iva Janoušková.

 

Cíl je jasný, přilákat nové tváře. „V naší minipřípravce je stále místo, trénujeme dvakrát týdně, vždy v úterý a ve čtvrtek od 16.30 hodin. Na první trénink potřebujete jen sportovní oblečení a obuv a chuť zkusit něco nového, dveře otevřené mají holky i kluci od čtyř let věku,“ zní z klubu závěrem.

 

Město Letohrad finančně podporuje činnost
SK Hokejbal Letohrad, z. s.
www.letohrad.eu

© 2018 SK Hokejbal Letohrad, z. s.Ášekwebdesign

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje hokejbal-letohrad.com.

FelixNET©