Načítání ...
Další turnaj mají za sebou mladší žáci, dva zápasy vyhráli a jeden prohráli
29.9.2021 18:00

Mladší žáci – V neděli 26. září si jako jediný letohradský tým zahráli mladší žáci, a to na turnaji v Hradci Králové. Vyhráli zápas s Přeloučí a Pardubicemi, prohráli s Hradcem Králové. Kapitán Max Fišer vstřelil 6 gólů a na 2 přihrál. Celkem tým trenéra Petra Šťovíčka vstřelil 10 gólů.

HC Jestřábi Přelouč vs. SK Hokejbal Letohrad 1:4 (0:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 13:44 Novotný – 00:38 Fišer, 02:50 Motyčka (Fišer), 10:32 Stejskal (Motyčka), 16:04 Fišer

Střely: 7:15, vyloučení: 0:0

SK Hokejbal Letohrad vs. HBC Hradec Králové 1988 3:5 (1:3, 2:2)

Branky a nahrávky: 08:43 Fišer, 13:52 Fišer, 17:04 Fišer (Vacková) – 02:06 Kania (Sotona), 07:28 Kania, 08:34 Kania (Klíma), 15:05 Kania  (Klíma), 18:24 Klíma (Duchač, Kania)

Střely: 13:16, vyloučení: 1:4

HBC Pardubice vs. SK Hokejbal Letohrad 1:3 (1:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 06:16 Lukošik – 01:51 Fišer, 09:15 Stejskal (Fišer), 11:57 Rubeš

Střely: 5:12, vyloučení: 0:0

V prvním zápase proti Přelouči otevřel skóre Max Fišer už po 38 vteřinách. Ve třetí minutě zvýšil Matěj Motyčka. Jestřábi z Přelouče se dokázali vrátit do zápasu nechytatelnou střelou do šibenice z hokejky Novotného. Ve druhé polovině se ale hned prosadil Dan Stejskal – 3:1. Výhru pojistil Max Fišer gólem na konečných 4:1. Ve druhém zápase Letohrad prohrával už od druhé minuty, v průběhu první poloviny to bylo 0:3. Všechny tři góly vstřelil Sebastian Kania. Max Fišer vrátil Letohrad do hry. Nejdříve sedm sekund po obdrženém třetím gólu a pak ve 14. minutě. Po minutě ale vstřelil čtvrtý gól Kania. Max Fišer opět snížil na 3:4 a Jeleni doufali na srovnání. To ale nepřišlo a ještě obdrželi jeden gól – 3:5. V posledním zápase nastoupili Jeleni proti Pardubicím. Skóre otevřel Max Fišer, poté ale Pardubice srovnaly na 1:1. Minutu před koncem první poloviny vzal Letohradu vedení zpátky Dan Stejskal. Poté ještě propálil brankáře tvrdou ranou Martin Rubeš. Letohrad vyhrál 3:1.

Sestava Letohradu: Bouchal Petr (Krejčová) – Blažek, Bouchal Pavel, Brožek, Fišer, Kubíček, Motyčka, Rubeš, Ščudlová, Stejskal, Šťovíček, Vacková

Utkání zhodnotil trenér Petr Šťovíček: „Dvě výhry, jedna prohra, to je dobrý výsledek. Měli jsme mladý tým. Postavili jsme to tak, že jsme spoléhali na dvě zkušené obranné dvojice a dva střední útočníky. Na pravé straně útoku byli mladí hráči z přípravky a minipřípravky. Myslím si, že si to docela dobře to sedlo.“

12.9. Výsledky 2. kola – Přeboru mladších žáků

Hradec Králové vs. Pardubice 5:1

Přelouč vs. Letohrad 1:4

Pardubice vs. Přelouč 2:3ss

Letohrad vs. Hradec Králové 3:5

Přelouč vs. Hradec Králové 2:1

Příští turnaj odehrají mladší žáci už 3. října ve Svítkově. Starší žáci měli tento víkend volný, už tuto sobotu je čeká zápas ve Svitavách.