Načítání ...
Další turnaj má za sebou přípravka, ve Svítkově se nedařilo
10.11.2021 13:41
9e35d7bb-5ca9-46d4-9338-cc4109828a101
 

Přípravka – V sobotu 6. listopadu hrála kromě A-týmu a starších žáků také přípravka. Trenér Petr Šťovíček se musel vypořádat s omluvenkami. Na předposledním turnaji podzimní části ve Svítkově odehráli 4 utkání, podařilo se vstřelit pouze dvě branky.

  

Výsledky Letohradu:

Letohrad vs. Hradec Králové 2:6

Letohrad vs. Svítkov - bílí 0:5

Letohrad vs. Polička 0:6

Letohrad vs. Svítkov – černí 0:8  

Sestava Letohradu: Krejčová – Lux, Šťovíček, Vacek, Brožek, Oliva R., Oliva P.

 

Turnaj zhodnotil trenér Petr Šťovíček: „Štěstí nám tentokrát vůbec nepřálo. Absence některých hráčů výrazně oslabila tým a museli jsme tak požádat o pomoc hráče z Dlouhoňovic. Také rozpis zápasů nám nebyl nakloněn. Hráli jsme 4 zápasy hned za sebou, nejdelší pauza taktak stačila na výměnu brankářů. Turnaj ukázal, na čem je potřeba zapracovat, v čem máme rezervy. Skvělými zákroky držela tým ve hře gólmanka a hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost až do posledního písknutí.“

Fotogalerie z turnaje (foto: Tereza Krejčová)

Přípravku čeká poslední turnaj podzimní části 20. listopadu v Letohradě, minipřípravku čeká poslední turnaj 13. listopadu ve Svitavách.


 

Město Letohrad finančně podporuje činnost
SK Hokejbal Letohrad, z. s.
www.letohrad.eu

© 2018 SK Hokejbal Letohrad, z. s.Ášekwebdesign

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje hokejbal-letohrad.com.

FelixNET©