Načítání ...
„Je to teprv čtvrté kolo, nesmíme usnout na vavřínech,“ upozorňuje Vojtěch Bogdány
27.9.2021 23:07
Foto: Iva Janoušková1
 

V zápase s Hostivaří padlo osm branek Letohradu, čtyři vstřelil a u dalších dvou asistoval mladý talent letohradského týmu Vojtěch Bogdány. Letohradští jsou po čtyřech kolech s devíti body na druhém místě průběžné tabulky. „Máme se od čeho odrazit,“ říká Vojtěch Bogdány v krátkém rozhovoru pro klubový web.

 

Extraligový tým Letohradu má po čtyřech kolech devět bodů, jak začátek nové sezony hodnotíš?

Hodnotím ho samozřejmě nad očekávání, je super, že se nám daří. Ale pořád přeci… Je to teprve čtvrté kolo, nesmíme usnout na vavřínech. Jsme na dobré cestě, máme se od čeho odrazit.

 

V zápase s Hostivaří jsi vstřelil čtyři branky, jaký ten zápas byl, kromě toho, že byl gólovou přestřelkou?

Z pohledu diváka si myslím, že to byl krásný zápas. Padlo hodně gólů, krásné akce, dokonce tam byla i bitka - určitě tedy atraktivní. Což je dobře, hrálo se před televizními kamery a takové zápasy potřebujeme, ať hokejbal zaujme co největší škálů lidí, nejlépe děti a půjdou si hokejbal vyzkoušet. Z našeho pohledu, přestože jsme vyhráli, to především nebyl takticky zvládnutý zápas - za stavu 4:0 jsme dovolili vrátit se z takřka rohodnutého matche sympaticky hrající hostivaři do zápasu. V určitých pasážích jsme byli laxní, k tomu zbytečně fauly a jak jsem zmiňoval, nedodržovali taktiku, kterou byla stanovena trenéry. Díky mým spoluhráčům jsem dokázal vstřelit čtyři branky, za to jim moc děkuju a doufám, že v této tradici, kterou započal Fíďa Faltusu na Kovu, kde střelil také čtyři branky, někdo další prodlouží i proti Karviné

 

Kádr Letohradu doznal v nové sezoně pár změn, panuje v týmu pohoda?

Ano, přišlo k nám pár posil, udělalo se pár změn. Kluci jsou borci, hned se zapojili do party i díky tomu v týmu panuje pohoda i na hřišti a já doufám, že se jako šatna nadále budeme prezentovat tímto způsobem. Tohle je přeci jenom jakási „černá” práce trenérů i co se týká změn. Budu se opakovat, je to na dobré cestě, ale pořád nesmíme zapomínat, že je za námi teprve čtvrté kolo soutěže.

 

Ve sváteční úterý hostíte na letohradském hřišti Karvinou, o víkendu vás čeká Ústí nad Labem. Co od těch zápasů očekáváš?

V úterý na našem pomyslném letohradském svatostánku hostíme tým Karviné a touhle možnosti bych rád a srdečně pozval diváky na tento zápas a doufám za celý tým, že si cestu na hokejbal najde co nejvíce lidí. Karviná i Ústí nad Labem jsou těžcí soupeři, ale i v těchto zápasech uděláme vše, co je v naších silách, a popereme se o každý kousek hřiště.


 

Město Letohrad finančně podporuje činnost
SK Hokejbal Letohrad, z. s.
www.letohrad.eu

© 2018 SK Hokejbal Letohrad, z. s.Ášekwebdesign

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje hokejbal-letohrad.com.

FelixNET©